Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az normális ha két napja...

Az normális ha két napja mindig eszembe jut hogy tegnap reggel véletlenül eltapostam egy csigát?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vettem észre, de bánt hogy az én lelkemen szárad egy élőlény halála. Mondjuk a szúnyogoknál, ill. legyeknél nincs ilyen lelkiismeret-furdalásom.
2016. máj. 3. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Hust eszel?
2016. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen
2016. máj. 3. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Akkor azokat az allatokat nem sajnalod? Foleg, ha emlost is eszel (pl tehen, diszno). Ok intelligensebbek egy csiganal, megis elveszitik az eletuket a husfogyasztok miatt.


En is eszem hust, ne ertsetek felre, csak nem ertem ezt az egyiket sajnalom de a masikat nem felfogast!

2016. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Őket is sajnálom. Nem is szoktam részt venni a leölésben. Csak utána. Talán csak annyi a különbség hogy ezt most én öltem meg.
2016. máj. 3. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
De a vegeredmeny lenyegeben ugyanaz. Ha nem lenne a husra kereslet, akkor nem olnek meg a teheneket sem. Mindket allat halott a vegen, de a csiga "csak" egy csuszomaszo, a tehen meg pl eros erzelmeket tud taplalni az utodai utan, stb. Ugyhogy ne agyalj ezen, sajnos ilyen ez a vilag, a gyengebb meghal, az erosebb tulel (egy ideig) :) nem tettel semmi rosszat.
2016. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna kis eltéréssel.

Ma tapostam el véletlen egy csigát, azóta rendesen lelkiismeret furdalásom van.

Hogy miért, azt nem tudnám megmondani. :)

2016. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha meg kellene ölnöm egy malacot, csirkét, tehenet, stb, biztos hogy hetekig tartana mire úgy-ahogy túltenném magam rajta. az hogy húst eszek természetesnek hat, hisz gyerekkorom óta ez megy. De belenézni egy élőlény szemébe, miközben kezemben a kés, vagy tök mindegy hogyan, az mondjuk nehéz. Ha nem lenne aki megtegye helyettem akkor lehet hogy vegetáriánus lennék én is.
2016. máj. 3. 22:40
 8/9 anonim válasza:
Nálam a halaknál van ilyen, egyszerűen nem tudok halat enni, mert sajnálom őket :) a többi állatnál nincs ilyen érzésem, de folyton arra gondolok, hogy a hal meg se tudja magát védeni, de a tyúk is el tud szaladni, a többi harapással is tud védekezni. Na meg az a látvány a tescoban, ami a halpultnál van, az is elveszi a kedvem. Meg az is, amikor kifogják szerencsétleneket és vergődnek a parton :(((
2016. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
42%
nem az nem normális ha már két napja eszedbe jut ami csak tegnap regel tötrtént valószinüleg időhurokban vagy!
2016. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!