Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezt fel lehetne jelenteni?

Ezt fel lehetne jelenteni?

Figyelt kérdés

Idióta szaporító... Nem tudom szavakba leírni milyen ***** ideges vagyok!!!.

Nézzetek meg a 2. Képet!

[link]

Az egyik meg vám kötve a masik meg pórázon van, mindezt egy sáros udvaron. Gratulálok👏

Megnézném mit szólna hozza, ha ezt vele csinálnak. De ezt vissza fogja kapni.

Vélemények?



2016. jún. 15. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
A kutyák éppen létrehozzák a leendő kiskutyákat :)
2016. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
nem értem, min is kéne kiakadni?
2016. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi erővel szinte az összes jófogásos hirdetőt fel lehetne jelenteni, sajnos tele van az oldal az ehhez hasonlókhoz...
2016. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Akkor mindet fel lehet jelenteni.. Amugy ezek még ugy mond szépek is meg lehet azert van ham az egyiken a masik meg megkotve mert kepet keszitenek rola .meg lehet akkor van meg kotve ha valaki megy oda
2016. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hat nektek is csak gratulálni tudok, de ha te ezt nem érzitek mi a gond, akkor megpróbálom elmagyarázni:

Véleményem szerint nem ilyen körülmények között kene lebonyolítani a kutyák párzását. Teljes mértékben rá vannak kényszerítve! Es ha jobban megnézitek a képet, a megkötött kutya körül, meg ugy egyáltalán nincs fű, ami nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy ÁLLANDÓAN meg van kötve az a szerencsétlen, es mar maga körül ki taposta a füvet, amíg elér a lánca.

Szerintem egy TENYÉSZTŐ így csinálná: (vagy legalábbis hasonlóan)

Kiállítások, tenyészszemle, es vizsgálatok után kezdene bele. (Ami lehet h ezeknek a kutyáknak is megvan, de nincs feltüntetve a hirdetésben, viszont egy igazi tenyésztő tudja h ez milyen fontos)

Lenne saját kennelneve (milyen meglepő, ez sincs sehol leírva)

A kutyák es a gazdik egy SEMLEGES helyen,például mező, találkoznának, es tudom hogy a kutyák ösztönlények, de "kedvükre" csinálhatnák- ezalatt azt értem, hogy nem lennének lefogva, hanem játszhatnának előtte, megismerhetnék egymást.

Ja meg persze nem jófogás.hu barátunkon hirdetne.

2016. jún. 16. 11:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezért irtam, hogy akkor az összes jófogásos hirdetőt fel lehetne jelenteni, mert osszes ezt csinálja, csak legfeljebb képet nem tesz fel. Nyilvánvaló, hogy egy tenyésztő nem így csinálja.
2016. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Álomvilágban élsz fedeztetés kapcsán.

Hogyne...mezőn szaladgálnak.

Általában a szukát viszik a kanhoz és , bizony sokszor segítséggel történik a fedezés.

2016. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

nem tudom miért kell lepontozni, komolyan kérdeztem. én nem tartok kutyát, megnéztem a második képet, láttam 3 aranyos kutyakölyköt


azt se feltételeztem, hogy a kutyákat tulajdonképpen megerőszakolták


most már értem

2016. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 elsősorban nem rád gondoltam
2016. jún. 16. 18:56
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 nem akarlak megbántani, de látszik h nem értesz a kutyához, de semmi gond, ezen lehet segíteni

Az a baj, h mindenki az "aranyos kutya kölyköt" latja bennük, es mi tagadás tényleg azok, de valószínűleg túltenyésztésztettek, ezáltal sok betegség kijöhet rajtuk később, es ideggyengék lehetnek, es meg sorolhatnám. Sok ember egyszerűbbnek gondolja h megvesz egy "fajtatiszta" kutyát max 35 000.- ért, de utána az orvosnál sokkal több pénzt kell majd otthagynia, mintha egy tenyésztőnél venne egy várhatóan egészséges kis kutyát.

2016. jún. 16. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!