Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszédom körbevette magát...

A szomszédom körbevette magát olyan kerítéssel aminek a tetején kiálló szögek vannak?

Figyelt kérdés
A szomszédom körbevette magát olyan kerítéssel aminek a tetején kiálló szögek vannak!?. A macskákat akarja távoltartani.1 év alatt 3 cicám "tűnt el". Bizonyítani semmit nem tudok, esetleg a kerítést tudom lefotózni. Tehetek valamit ellene vagy ez még nem meríti ki az állatkínzás fogalmát?
2016. júl. 11. 08:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk lándzsás végű kerítésünk van, egy az, hogy így tetszik, másik meg, hogy nehezen áthatolható. Ha valaki vagy valami fennakad rajta, arról nem én tehetek.

Te meg ne szaporíts macskákat.

2016. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

A macskának annál több esze van, hogy fennakadjon a kerítésen...

A macskáidra meg figyelj oda

2016. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kerítést rak fel amilyet akar, kivéve ha nem elektromos pl. Neked kell a macskáidra vigyázni. Gondolom tudod, hogy nem jókedvében rakosgatta fel, hanem valószínű szétszarták az udvarát, széthugyozták a teraszát, meg éjjelente lehet hogy égtelen óbégatásba kezdenek a macskák állandóan.

Ezek kb. az okai amiért sokan megutálják a macskákat és ilyen módszerekkel kezdenek ellenük védekezni.


Lehet hogy nem a te macskáid, hanem másé, csak te is ott vagy. Mindegy, nem tudsz mit csinálni, vigyáznod kell a macskáidra. Mondjuk ennek alapvetően is így kéne lennie.

2016. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem szaporítok, mindet az utcáról fogadtam be. Utoljára múlt héten, tegnapelőtt eltűnt 🙁

Hogyan akadályozzam meg hogy átmenjen? Ha oldalt nem is, az utcáról be tud menni. Szerintem ez a vesztük.

2016. júl. 11. 09:23
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd őket lakásban.

Vagy építs nekik macskakifutót.

2016. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttattad őket?
2016. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
2-t igen, a harmadik picike volt még.
2016. júl. 11. 09:27
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a te felelősséged, hogy gondoskodj arról, hogy a macskáid ne menjenek a szomszédba.

Szerintem biztosan észrevetted volna, ha fennakadnak a kerítésen, hiszen nyávognának. Szóval felesleges a szomszédot csesztetni, ő nem csinált semmit. Mivel kinti, kóbor cicák voltak, nyilván elmentek.

Alakíts ki normális helyet nekik, ahonnan nem tudnak elmenni. Már ha tényleg ez a cél, hogy ne menjenek el.

2016. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Persze, az egyik 1 év után csak ugy elmegy! A picúr is itt volt kb 1 hetet, utána gondolt egyet és elment. Nyilván.

Biztos vagyok benne hogy a szomszéd bántotta őket.

2016. júl. 11. 10:00
 10/29 anonim ***** válasza:
4%

9: Dehogy bántotta.

A macskák ilyenek. Nem kutya, aki örökre hűséges a gazdihoz. Nekünk is volt kinti cicánk, eltűnt évekre. Aztán egyszer csak hazajött. Közben kiderült, hogy a korábbi években a szomszéd faluban lakott valakinél :) Ők is azt hitték, hogy az ő cicájuk. Hát nem. A cica ennél öntörvényűbb :)

2016. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!