Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak hogy az unokahug...

23Adri23 kérdése:

Mit csináljak hogy az unokahugom ne kínozza a kiscicáimat?

Figyelt kérdés
A macskák a régi házunknál vannak ahova most az unokahugomék ideiglenesen beköltöztek. Az egyik kismacska pedig olyan barátságos hogy oda szokott menni a 3 éves unokahugomhoz aki minden felé hordozza, rázogatja és szorítja. Bár úgy tűnik hogy a cicát ez nem zavarja mert továbbra is odamegy hozzá de a sok emelgetéstől és rázogatástól nagyon hasmenéses lett és láthatóan sovány. Anyámmal készítettünk nekik egy elkerített részt a hátsóudvarban ahova csak mi mehetünk be. Ez egy ideig be is vált de most már átjárkálnak az elsőudvarba. A kislány rám alig hallgat és a szülei sem tudnak sok mindent tenni különösen most hogy született még egy gyerekük és én sem tudok a nap 24 órájában ott lenni hogy vigyázzak a macskákra. A mostani lakhelyemre nem tudom elhozni őket egy csomó ok miatt, és máshová sem. Próbáltam gazdit is keresni nekik de nincs senki a faluban akinek kellene macska. Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

2016. júl. 17. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

ha látod, hogy ezt csinálja, próbálj meg vele beszélni, ha nem, akkor mutasd meg rajta, vagy a kezén, hogy mit csinál a cicával és mutasd meg, hogy akkor mit lehet csinálni a cicával (simogatni)


mert lehet azért emelgeti, mert igy akarja kifejezni a cicának, hogy szereti :/

2016. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezzel a "Mutasd meg neki mit érezhet a cica" dologgal csak okosan nehogy sírva rohanjon az anyamacihoz és oltári patália legyen belőle.


Egyébként nem a gyerek tehet róla, ennyi idősen persze hogy nem tudja hogyan kell bánni a kisállatokkal.

Ha egyszer saját gyerekem lesz, ennyi idősen biztosan csak felügyelet mellett engedném össze állatokkal.

2016. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A soványság és hasmenés betegség jele inkább, orvoshoz kellene vinni. A kislánnyal sok mindent nem lehet kezdeni, ha nem hallgat senkire.. Én biztos nem tudnám nézni, ha a gyerekem a kelleténél durvábban bánik egy állattal.
2016. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ásd el! Ja meg a szüleit is akik nem tudják megértetni vele, hogy nem kell nyúzni egy állatot.
2016. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!