Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Folyton üvölt az alsó szomszéd...

Folyton üvölt az alsó szomszéd nem létező kutyája?

Figyelt kérdés

Minden áldott nap fél hat vagy fél hét körül egészen délután kettőig rákezdi, és egyfolytában, megállás nélkül, monoton vinnyog, üvölt, ugat.

Amikor megkértem, hogy csináljon valamit a kutyával, letagadta hogy van neki, holott ugyanaz az idegesítő, vinnyogó ugatás szűrődöt ki az ajtaja túloldaláról.

Mit tegyek?


2016. júl. 29. 05:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán elsőnek felvehetnéd jó minőségbe videóra, sajna nem nagyon akarnak majd (sztem) eljárni ez ügyben, igen hosszadalmas lesz sajna.
2016. júl. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már készítettem felvételt, igaz csak azért hogy megmutassam a tulajnak(rendesebbik fajta albérlők vagyunk), két különböző időpontban is van felvételem.
2016. júl. 29. 05:45
 3/8 anonim ***** válasza:
KK első körben, jegyző másodikban. Minden legyen dokumentálva. Legyél meggyőződve arról hogy övé a kutya, kérdezz körbe. Kellemetlen, ha ártatlan embert jelentesz be.
2016. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A KK tojik a házra, mikor említettem neki, hogy egy másik KK-nál dolgoztam, kérek perec elmo dta, hogy ne hajlandó foglalkozni a házzal.

Hogy bizonyítható hogy ö é a kutya?

2016. júl. 29. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha eltagadjs hogy az övé de a lakásába van ...akkor végülis a menhelyen a dolga(senki ne értsen félre ne kuldenék kutyát a menhelyre de ettöl tuti beszarna a tulaj)

Mert valami ilyesmit kellene mondani vagy valami amitöl azért meggondolja mit tegyen

2016. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5os vok amugy chippel lehet bizonyitani hogy az övé így nem tagadhatja le ha nincs chip akkor még asszem meg is büntethetik
2016. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jegyző, birtokvédelem.
2016. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem csak a kutyával van probléma, hanem az állandó, elemi erővel bömbölő zenével is, ha több problémét viszek a jegyző elé, fog vele foglalkozni?
2016. aug. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!