Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha talált kiskutyákat beviszek...

Ha talált kiskutyákat beviszek az álltmenhelyre kell nekem fizetni azért hogy otthagyhassam őket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamennyi hozzájárulást szerintem igen.


(Igaz nem menhely, de munkaidőn kívül hívtam az illatost egy hajléktaéan kutyája miatt, ami elég carul festett, 25 ezer forintomba fájt.)

2016. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm is bevitt már pár kutyát a menhelyre, mindért fizetnie kellett. (találta őket)
2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a menhely kapujában valahogy mindegyik háziszaporulatból "talált kiskutya" lesz...
2016. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a baj hogy nem fogják elhinni hogy tényleg találtad valszeg meg a legtöbb menhely tele van. Ha esetleg legalább pár napig nálad maradhatnának, nagyon gyorsan le lehet nekik szervezni gazdit/ideiglenes befogadót vagy ha fajtiszták akkor az adott fajtamentőket.
2016. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem
2016. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!