Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ma elutottem egy kisallatot...

Ma elutottem egy kisallatot az autópályán, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Olyan gyorsan mentem ki a kanyarodosavbol, hogy mar nem tudtam reagálni es elutottem.

Csak ott chillelt szegeny, én meg rahajtottam, valami szurikáta lehetett vagy nyest, nyuszt, mosómedve, nem tudom, de annyira sajnalom es olyan bűntudatom van, mert nem akartam megölni, de mégis az út kozepen volt es ajj... Mindjart rosszul leszek



2016. aug. 27. 02:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Miert nem építene kisallatfogo hálót az út mentére? Sok eletet megmenthetnenek es nem történne ilyen.

En vagyok a hibas?

2016. aug. 27. 02:18
 2/17 A kérdező kommentje:
Még ereztem is ahogy végigmentem szegyenyen, biztos nem akarta, hogy így érjen véget az élete... Istenem
2016. aug. 27. 02:20
 3/17 A kérdező kommentje:

Annyira szégyenlem magam

Visszamenjek eltemetni szerintetek? Csak nem hagyhatom ott az út szélén

2016. aug. 27. 02:24
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Sirasd el magadban, és térj napirendre a dolog felett.

Nem mászkálhatsz autópályán semmilyen esetben sem, nemhogy egy döglött nyestért...

Sajnálatos ami történt szegénnyel, de valószínűleg még mindig ezt választaná, minthogy levadássza valami.

Ebből legalább nem érzett semmit.

2016. aug. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Egyből meghalt? Ha nem s ott liheget s nem vitted orvoshoz megnézetni van-e esélye ...akkor is mindegy szegénynek. Legalább ha meghalt eltemetted vagy otthagytad mint a legtöbb ember?

Amúgy az autosok hibája akárhogy nézzük... Hiszen mi emberek kotynyeleskedtünk a természetbe s építgetünk. Fa ság lenne az utakat lekeríteni mivel akadályoznánk őket a pl vándorlásba/táplálék szerzés stb ben.

Nyest meg a mosómedve ég és föld, durva hogy az emberek már az állatokat se ismerik xD

Mint a városba a kölyköknek mutattam gyíkot s nem tudták miaz.... A hugim meg 10 évesen tenyésztette akváriumban otthon xD

2016. aug. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Semmit, így járt. A rovarokat se sajnálod akik felkenődnek a szélvédőre, pedig uyanúgy élőlény. Csak azért mert bolyhos még nem érdemel több sajnálatot. Kinyírtad, ez van, állatok ezret nyírod vagy nyiratod ki életed során, csak mert éppen kajálni akarsz, vagy mert nem tetszik csak viszket a szúnyogcsípés. Nem kell álszenteskedni.
2016. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Jó jel, hogy sajnálod az állatot, akit megöltél. Attól még, hogy a mai világban semmibe veszünk másokat (az állatokat), nem azt jelenti, hogy ez a helyes dolog. Most, hogy átélted, milyen ölni, gondolj arra, hogy mennyivel több szenvedésben van részük a teheneknek, disznóknak, csirkéknek, akiket haszonállatként tenyésztenek. Ha őket is sajnálod, akkor nyílván nem fizetsz többet állati dolgokért (hús, tej stb). Ha pedig leszarod őket, akkor minek foglalkozol egy állattal?
2016. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Vegetáriánus vagyok!
2016. aug. 27. 11:08
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

"Legalább ha meghalt eltemetted vagy otthagytad mint a legtöbb ember?"


Persze, mászkáljon csak ott a pályán, hátha úgy jár mint az állat. Mondj még egy két ilyen hülyeséget légyszíves.

2016. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon jó hír, hogy vega vagy! Ez esetben gondolj arra, hogy mennyit teszel az állatokért. Ez csak egy baleset volt, bárkivel megesik.
2016. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!