Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek az Oázis Kertészet...

Álmos3 kérdése:

Szerintetek az Oázis Kertészet teknőc menhelyébe vagy a Noé Állatotthon Alapítványba adjam teknősömet?

Figyelt kérdés
Nem szívesen válok meg szeretett teknősömtől, de már kinőtt minket. Az interneten a fent említett két helyet láttam biztosabbnak, csak nem ismerem egyiket sem. Bármilyen tapasztalatot szívesen várok!

#teknősbéka #Oázis kertészet #Noé Állatotthon Alapítvány
2016. aug. 27. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

A gyerekedtől is meg fogsz válni, ha már túl nagyra nőtt?

Istenem, milyen emberek vannak :(

2016. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Az a tapasztalatom, hogy nem való mindenkinek állat. Lehet venni terráriumot vagy bármit amit "nem nő ki".

Ha a gyereked eléri a 10 èves kort beadod árvaházba, mert nagyobb mint amilyen 2 hónaposan volt?

Vicc, hogy 2016-ban az emberek mèg mindig nem kèpesek felelősségteljesen gondolkozni ès ha megunják az állataikat akkor kib...asszák őket valahol. Ha nagyon meg akarnád oldani, akkor megoldanád, nem kell az önsajnáltató kamu szöveg.

2016. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Segítséget vártam, nem szemrehányást.
2016. aug. 27. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát valóban elég felelőtlen volt tőled hogy be szerezted ezt a szegény kis teknőst ha már túl nagy akkor mehet a p****** de ha már mindenképpen szabadulni akarsz tőle bár szerintem lenne más megoldás is na mindegy szóval akkor már inkább a noét ajánlanám neked máskor felelősségteljesen vállaljál állatot!!!!
2016. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyen többet állatod!!!
2016. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Tedd fel a jófogásra ingyen elvihetőre, hátha kell valakinek. És akkor nem terheled a Noét a hülyeségeddel.

Véleményem ugyanaz, mint az előttem szólóknak.

Biztos olyan nagy Galapagos-szigeteki teknős lett belőle.

2016. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!