Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha valaki egy nyilvános,...

Ha valaki egy nyilvános, facebookon megjelent cikkhez olyat ír, hogy hamarosan be lesznek fogva a szomszéd macskái, akkor el lehet ezt a hozzászólást menteni, és ha valami történik a cicákkal, felhozni az illető ellen?

Figyelt kérdés
most írt ilyet valaki egy cikkhez.

2016. szept. 21. 21:55
1 2
 1/11 egybaba ***** válasza:
100%
Bíróságon valószínűleg nem állná meg a helyét bizonyítékként, mert csak szándékot jelez.
2016. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Mentsd el.

Vagy még jobb,tedd el láb alól,akaszd fel egy fára a beleivel,mielött kárt tesz a cicákban.Vagy lehet elég lenne csak beszélni vele,h ha valami baja lesz a macskának,akkor ki lesz belezve.Meg kell akadályozni,hogy valami kárt tegyen az állatokban.Az ilyen embernek nem lenne szabad életben lennie

2016. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan annyira terhelő bizonyíték ellene mint a második válaszoló ellen :)
2016. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos csak fordítva működhet a dolog.

Megmondod az illetőnek, hogy mentetted a hozzászólását, és ha bármi történik a macskákkal, akkor feljelented állatkínzásért.

Azt is leírhatod neki, milyen büntetésre számíthat.

Ha szerencséd van, akkor sikerül megijesztened, mert egyébként nem sokra mennél ezzel a "bizonyítékkal".

Egyébként sem árt, ha inkább a megelőzésre koncentrálsz.

2016. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megmondtam, elmentettem.

De nem ismerem, internetes cikkhez böfögte be.

Nevet tudok csak.

Egyesek ugyan kiröhögnek miatta, de sebaj.

2016. szept. 22. 08:16
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem az illetőt, indexes cikkhez reagált facebookon, hogy állítólag a szomszèdja macskài rigókat fogdosnak, s tönkreteszik a veteményesét, s hogy 'hamarosan be lesznek fogva a rusnya dögök".

Mondtam neki, én elmentem ezt, jól jön majd a feljelentésnél.

Csak a nevét tudom az illetőnek.

2016. szept. 22. 08:47
 7/11 bollocks ***** válasza:
43%
A kóbor állatokat be kell fogni, nem értem mi ezzel a probléma. A macskák gazdái kell megoldják, hogy az állataik ne mászkáljanak el és ne tegyenek kárt a természetben.
2016. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kláttál te már macskát?

Nem kutya az, kerìtés nem akadály neki.

S milyen kárt tesz?

Amúgy, törölték az egészet.

2016. szept. 22. 14:49
 9/11 bollocks ***** válasza:
48%
Ha nem tudja a saját területén tartani a macskát, akkor ne tartson, ennyi. Hogy milyen kárt tesz? Madarakat vadászik le (egy rigó eszmei értéke 25.000 Ft).
2016. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, létezik macskabiztos kerítés, ilyen görgő rudak vannak a tetején, ha valaki elég ügyeskezű, szerintem még házilag is megoldhatja a kivitelezését.

Előző meg jól írja, a macska levadászik egy csomó értékes énekesmadarat, amelyek pedig például a rovarkártevőket ritkítanák, megfogja a gyíkot, békát (mindegyike védett!) stb.

2016. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!