Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatorvosi asszisztens...

Állatorvosi asszisztens képzésnek van értelme? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Ami érdekel,hogy ezzel egyáltalán a mai világban el lehet-e helyezkedni normálisan, vagy teljesen felesleges egy ilyen képzést elvégezni? (pénz+idő kidobás) Köszönöm.

2016. szept. 22. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

El lehet vele helyezkedni, de nyilván kisebb rá a kereslet, mint például bolti eladóra.

Én az utóbbi időben két ilyen álláslehetőségről is tudtam a környéken (Pest megye).

2016. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem árt egy ismerős elhelyezkedéskor. De amúgy el lehet, csak nehéz. De viszont ha elhelyezkedtél, akkor eléggé biztos helyed van szerintem. Viszont ha van felesleges 5-6 éved én inkább allstorvosnak mennék. Mivel ez határozza meg, hogy az elkovetkezo évtizedekben mennyit keresel/mit dolgozol szerintem megéri.
2016. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor első körben utána érdeklődök a közelben,hogy mi a helyzet ezzel.

2016. szept. 23. 09:55
 4/5 anonim válasza:

én három éve határoztam el, hogy állatorvosi asszisztens leszek. meg is csináltam egy okj-s képzést. utána bevállaltam mellékállásként, hogy ingyen járok rendelőkbe tanulni. amikor elérkezettnek láttam az időt, hogy ez legyen a főállásom sehol nem találtam munkát, vagy olyan fizetést ajánlottak, amivel az utazásomat sem tudtam állni... én Budapesten kerestem munkát, lehet itt nehezebb, a vidéki viszonyokról nem tudok.

lényeg a lényeg, elegem lett ebből, most pedig az Állatorvostudományi Egyetem büszke tanulója vagyok. :) mint ahogy az előttem szóló leírta, ha van 5-6 éved vágj bele te is, nem fogod megbánni.

2016. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak is!

Írtam privátot,mert bővebben érdekelne :)

2016. szept. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!