Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy gerincsérült...

Találtam egy gerincsérült sünit, hova tudnám beadni gondozásra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az állatorvoshoz elvittem, adott neki szurit és lefertőtleníttette a sebét. Azt mondta hogy adjam be az állatkertbe, és ott talán tudnak róla gondoskodni és meggyógyítani. De kétlem hogy befogadna az állatkert egy sünt, ami ráadásul gernicsérült és van rajta egy seb, meg dögszaga van.

2016. okt. 1. 14:14
 1/4 Platypus ***** válasza:

Pedig jól mondta az állatorvos. A fővárosi állatkert vadállatmentő központot üzemeltet, ahova egy sünt kérdés nélkül befogadnak, mert védett állat. De ha nem fővárosi vagy, akkor is van még pár lehetőség.


[link]

2016. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sünbarát!!


Fent vannak Facebook-on, sok sérült sünivel volt már dolguk. (néha collaborálnak az állatkerttel, volt hogy az állatkert kért tőlük sünmamát árvákhoz)

2016. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Sünbarát, mihamarabb!
2016. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sünibarátoknál telt ház volt, ezért az állatkertbe vittuk el, befogadták már jó kezekben van. :) Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!