Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Van 4 törpenyuszim.1 állandóan...

Van 4 törpenyuszim.1 állandóan beleül a saját pisijébe, s tiszta olyan a szőre. Tudom, hogy nem szabad nyuszit fürdetni, de őt kénytelen vagyok. A szőre is már e miatt össze van gubancolódva a farfincája körül. Mit tegyek, hogy erről leszokjon?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van elég helyük? Együtt vannak tartva, vagy külön? Lehet, hogy ő a legkevésbé domináns, és a többiek korlátozzák a mozgásterét? Ez persze nem azt jelenti, hogy kizárólag olyan helyre ülhet csak, ahová odapisilt, de lehet ennek a jele.
2016. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alommal lehetne még trükközni.
2016. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külön van mindegyik. Annak a nyuszinak még nincs nagy ketrece, úgyhogy lehet, hogy akkor a helyhiány. Ma veszünk neki,s meglátom javul e a helyzet. Tegnap már csak a forgácsra pisilt, de azon is rajta ül. Lehet ha lesz WC-je akkor leszokik.
2016. okt. 18. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:

a nyuszik társas lények, ha megoldható tartsd minimúm párban őket(amihez egy jó nagy ketrec kell/valami elkerített terület)

nekik ugye elég egy sarok wc is. erre pedig rakhatsz valami kis szemű rács féleséget, amin átfolyik a pisi és így nem tud beleülni.

[link]

2016. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap kapott ketrecet, meg WC-t, a vécébe jár pisilni, de rajta ül. Sajnos olyan rácsos WC-t nem tudtam venni neki.Esetleg tud valaki honlapot ahol lehet rendelni?
2016. okt. 19. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!