Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nyuszi menhelyet ajánlanátok?...

Nyuszi menhelyet ajánlanátok? Vagy olyan helyet, ahol nyuszikat fogadnak be?

Figyelt kérdés
Páromtól kaptam egy kis nyuszit, de én a hétköznapokom egyetemen vagyok kollégiumban, párom pedig sokat dolgozik. Ezen belül a párommal van hétköznap, aki igen rosszul bánik az én nyuszimmal, nem engedi ki és ha rohangászik, akkor berakja vissza a ketrecbe. Nem tudunk vele eleget foglalkozni, így nem tudjuk, mit tegyünk. Nem eladni akarom, hanem elajándékozni vagy egy olyan helyet biztosítani neki, ahol nem hanyagolják, ndm is kínozzák. Egyébként tenyésztőtől van, származtatói lappal , 3 hónapos. Esetleg ha tud neki valaki szerető gazdit, az privátban írjon!

2016. nov. 13. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyúlmentésre keress rá, Facebookon is fent vannak.
2016. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem veszünk állatot ajándékba...

Ha tenyésztőtől van, szerintem a legjobb lenne neki visszavinni. Persze a pénzt nyilván nem fogja visszaadni, de legalább jó helyre kerül vissza (remélhetőleg), és ő majd talál neki gazdát.

2016. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat akkor visszavisszük.
2016. nov. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!