Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megfog fazni a nyulam?

Megfog fazni a nyulam?

Figyelt kérdés

Ma megyek ivartalanitani...8-10 percre van a rendelo.:)

Nallunk itt bent mindig minimum 22-27 Celsius van..

Most 7 fok van de szerintem egy ora mulva 4-5 lesz.

Hozza vannak a meleghez szokva,tehat nem szeretnem,hogy beteg legyen.

Retardaltsagaitokat meg a filozofiat irogassatok mashova,mert nem erdekel.

Koszonom szepen elore is aki segit.


2016. nov. 22. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaaj,rossz helyre irtam ki:)

Jo lenne ha irnatok,mert egy ora es kell vigyem..

2016. nov. 22. 16:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél a hordozóba alá törölközőt pl., illetve meleg vizes palackot, törölközőbe csavarva. Elvileg úgy kell kiadniuk, hogy már ébren van, de gondolom attól még kába lesz(enyém nincs ivartalanítva, Úgyhogy gyakorlati tapasztalatom nincs ebben), szóval szerintem be is tudod takarni. Illetve mikor én gyalog megyek, egy nagy táskába szoktam belerakni a hordozót,persze úgy hogy levegőt azért kapjon a nyuszi.
2016. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyat nem tudsz esetleg, hogy betakarod egy takaróba és ölben viszed? :D
2016. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van egy bakk nyuszom is..Mikor ot vittem meleg volt,meg a tavaj..Nincs hordozom:)

Dobozba hoztam haza,azt adtak.

A kisebbet akit ma viszek azt fel sem lehet emeleni.Harap/karmol mindent amit lehet.

A bakkal pedig azt csinalok amit akarok,nagyon laza..De ez azonnal agressziv lesz,szoval becsomagolni eselytelen.


Porazt rakok ra,az mindenkepp kell..Es kezemben szoktam de most nem tudom,egyedul vagyok itthon,auto nincs itthon..

2016. nov. 22. 16:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs ebren.Masikat ugy hoztam haza,hogy meg masfel oraval a mutet utan se tudta melyik vilagon van..
2016. nov. 22. 16:17
 6/6 A kérdező kommentje:

Esetleg:Becsomagolom valamilyen modon meleg torulkozobe es belerakom egy oldal taskaba es ugy ki sem tud ugorni es figyelek is ra.:)

Szerintetek igy megfazik?

2016. nov. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!