Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez állatkínzásnak számít?

Ez állatkínzásnak számít?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor az Auchanban egy akváriumban van rengeteg hal egymás hegyén-hátán, és aztán mikor megveszik az emberek, egy zacskóba kerülnek, többségük élve.

2016. dec. 24. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Én mint vegetáriánus annak számítom mert nem elég hogy azért születtek meg hogy majd valaki megeszi őket de még az is rá játszik hogy nincs semmi terük és egymás szarjában fetrengenek. Ráadásul az hogy szerencsétlenek több óràig haldokolnak egy zacsiba gyomorforgató szerintem.
2016. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csirke vagy szörmetelepre soha ne menj..állatkínzás de ez van,nem fog változni a helyzet a sok éhes szájat etetni kell. Amelyik halat meg nem adják el megy a zúzdába élve az se egy népünnepély.
2016. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Az, sajnos.
2016. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen, nem értem miért nem szabályozzák törvényileg.
2016. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Az allatokat mindig is megettuk es meg fogjuk enni. Ők a mi taplalekaink es nem a tarsaink.

Ezt a kerdest olvasva, ha rajtatok mulik lesz majd pontyjogi kepviselo es pontypszichologus is es mielott kirantjuk a serpenyobe, beszelgetni fog kelleni vele.

Ugyanez a csirkevel. Kloakamasszor fog kelleni mielott tojja a tojast, h ne viselje meg...


Nektek mind el kene mennetek faluhelyre kicsit latni es tapasztalni hogy az allatkakat allatkent kezelik es megeszik.


Sok pesti azt hiszi hogy a diszno otthon mereginjekcioval es mosolyogva lesz ongyilkos mielott feldolgozzak :)

Hat nem.

2016. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Csak, hogy tudjátok: a halak nem azért döglenek meg a vízen kívül, mert "megfulladnak". Ellenkezőleg, hirtelen túl sok oxigénhez jutnak túl könnyen, és ettől elkábulnak, bebódulnak, onnantól kezdve meg már olyan mindegy nekik.


Valójában kiszáradnak, ha túl sokáig vannak víz nélkül, és ezért halnak meg. Szóval aki itt nekem a szenvedéssel meg a fuldoklással jön, az rosszul gondolja a dolgokat.

2016. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
De ha nem adnák így a halat az emberek 90%-a nem jutna halhoz.
2016. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Na mivan ha valaki ért is hozzá és nem csak sápítozik, arra már jön a sav? Attól még mert lenulláztok, a hal nem "fuldoklik" szárazföldön, hanem egyszerűen bebódul és kiszárad. De látom fájnak nektek a tények, akkor kellemes szörnyülködést :) :


Szenvednek! Fulladnak! Állatkínzás! Fuj!

2016. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 levente.mestermc válasza:
11%
Figyelj ide kedves kérdésíró! Ez állatkínzásnak számít de nem büntetendő. Ez arról szól hogy az Auchan vezetői képesek sok pénzt kifizetni a halért de az életkörülményükről nem gondoskodnak. A legundorítóbb pedig az hogy az Auchanban vásárlók 60%-a azt a halat eszi amelyek egymás gerincét széttörik az egész testük ürülékes és tényleg egymás szarjában úsznak. Ha feljelentenénk az Auchan majmait akkor biztosan nagyobb akváriumot (vagy nevezzétek ahogy akarjátok) adnának nekik.
2016. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem kéne feljelenteni az üzletláncot embertelen bánásmódért ? Én csak abban bízom, nem mentél egyel arrébb hogy lásd, micsoda szétmarcangoláson esik át a többi állat haláluk után a HÚSPULTBAN :-D :-D
2016. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!