Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hová forduljak, vagy mi a teendő?

Hová forduljak, vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem messze tőlünk, még régebben befogadott egy nő 3 cicát,mostanában mikor meglátom a cicákat, szinte elszörnyülködöm,minden csontjaik látszódnak, főleg az egyiknek. Kijárós cicák, régebben mikor gyakrabban kiengedte őket, adtunk nekik enni, akkor még jó húsban voltak. Bár akkor is csak az egyik jött többször, a másik kettő nem nagyon, de ennek ellenére jó húsban voltak. Mostanában egyre ritkábban látni a cicákat, de akkor sem nagyon jönnek erre, elvannak szokva, de borzalmas a látványuk. Nem hinném, hogy így kell kinéznie a cicáknak, a miénk háromszor olyan húsban van, mint az övéi. Egyébként egy tanárnőről van szó, akinek az apja elismert orvos, itt a városban. Még most sem tudom elképzelni, hogy nem gondozná őket, de akkor mitől ennyire soványak? Mintha egyre ritkábban engedné ki őket, mert ritkán látni a cicákat, de mindig csak arra gondolunk, hogy milyen jó helyen vannak, hiszen szereti a cicákat, orvoshoz is szokta vinni őket, legalábbis úgy tudom. Volt, hogy nyáron többször jött az egyikért, mert itt volt az ablakunk alatti a bokorban, jól érezte magát, akkor még nagyon jól néztek ki a cicák. Mi volna a teendő, jelentsem valahová? Mert már nagyon fáj, hogy ilyennek látom őket.
2017. febr. 6. 14:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy az utcán lévő kóbor cicák is jobban néznek ki.
2017. febr. 6. 14:15
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg tőle. Láttam a cicád, szegények soványak jól vannak? Az is lehet, hogy elkaptak valamit vagy öregek.
2017. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem öregek, de már elég régóta ilyen soványak, gondolom, akkor csak elvitte volna már őket állatorvoshoz. Nem ismerem közelebbről, lehet furcsa volna, ha egy ismeretlen kérdezi meg tőle.
2017. febr. 6. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

"lehet furcsa volna, ha egy ismeretlen kérdezi meg tőle."


Miért, az nem furcsa, hogy egy idegen feljelenti mindenféle információk nélkül csak a látottak alapján???

2017. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ki mondta, hogy szeretném feljelenteni? A rosszindulat határtalan ezen az oldalon!
2017. febr. 6. 14:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg, ha azt válaszolja, hogy köszöni szépen a cicák jól vannak, én hagyom, biztosan tényleg jól vannak, és az én szemem a rossz, meg hát nagyon-nagyon rosszindulatú vagyok.
2017. febr. 6. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!