Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy tenyésztő Vak-Bottyán...

Egy tenyésztő Vak-Bottyán kennel név alatt súlyosan beteg és emberekre nézve is fertőző kiscicákat árul, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A Vak-Bottyán kennelből 1 hónapja hoztunk haza egy súlyosan beteg és férges kiscicát. Többször voltunk vele állatorvosnál, de a rengeteg gyógyszer ellenére sem javult az állapota. A családomban mindenki gombás bőrbetegséget kapott, aki simogatta vagy ölbe vette.

Aggódom a tenyésztő többi macskájáért (akik láthatóan rossz állapotban voltak) és szeretnék másokat megvóni attól, amin keresztül mentünk a cicával. Mit tehetnék?



2017. febr. 11. 02:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd a tenyésztőt valami szervezetnek!
2017. febr. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy rendoroket hivj
2017. febr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Aggódom a tenyésztő többi macskájáért (akik láthatóan rossz állapotban voltak)" akkor minek hoztad el és miért nem jelentetted fel azonnal?
2017. febr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd: rendőrség helyi szervezevek alapítványok állatvédők egyikének
2017. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Megtettem a feljelentést rágalmazás és becsületsértés ügyében, benyújtottam a keresetet jó hírnév védelme érdekében és vizsgálatot kértem anyagi károkozás mértékének megállapítása tárgyában. Találkozunk a bíróságon!
2017. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!