Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki nagyon fölháborodik ha ilyen híreket hall pl. Élve megfőzték és ledobták a 4. emeletről ezt a 10 hetes kiskutyát. Hogy lehet ez? Melyiki "embernek" van szíve ehhez? Én biztos ugyanazt csinálnám velük.

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
ez csak az egyik a sok közül
2017. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem te vagy az egyetlen. Én is felháborodok ,hogy hogy juthat valakinek ilyen az eszébe???

Az összes ilyet aki MEGFŐZ???!!! egy állatot élve,azokat kéne egy hatalmas üstbe bedobni aztán egy levest főzni belőlük

2017. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Most lehet, hogy fanatikusan hangzok, de aki bárhogyan árt egy állatnak, az előbb-utóbb az embereken is ki fogja élni a szadista hajlamait.
2017. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
A kinai jutubon sok ilyen van.
2017. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Igen te vagy az egyetlen. Mindenki más örül neki.


Komolyan, milyen kérdés ez már?

2017. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Pl. a kínai állatoknak szokása kutyákat, kislányokat és kisebbséget kínozni. Direkt nem embert írtam. Bár az állatokat sem akarom megsérteni.
2017. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miből gondolok, hogy te lennél az egyetlen?

az ilyen dolgokon minden normális ember felháborodik, ugyanis ez nemhogy állatkínzás, hanem egyenesen szadizmus.

aki meg az átlagnál is jobban szereti az állatokat, annak ilyenkor minimum kb. ölhetnékje támad.

úgyhogy nem is értem ezt a kérdést

2017. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Tudom le fogtok pontozni de vélményem: Amit a kérdező ìrt azt elìtélem. Élve főzést. Bàr és nem csak a tenyésztő hibàja inkàbb a kedves hölgyeké akik csincsilla bundàt hordtak a csincsillàk ipari élve nyúzàsa az megszokott dolog volt nàlunk is. Aztàn itt mindenki ivartalanìtana. Hobbi kutyàknàl egyet értek. A hàzőrző és egyben munka kutyàknàl nem feltétlenűl mert ők munkaeszközök is (pàsztor kutyàk ) ott ha sikerűl egy ügyes testileg lelkileg megfelelő kutyát talàl annak az utódai is azok leszbek magasabb eséllyel. Na de 1-3 kis kutyàra van szükség a kutya pedig 5-10et is fial. Itt ritkìtani kell 1-2napos kori ritkìtàs elfogadhatóbb mint később! Köszönöm a lepontozàst a való falusi élet ilyen
2017. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a lepontozàst a való falusi élet ilyen"


Érdekes, a falusi barátaim, ismerőseim, mind tudnak vigyázni a kutyáikra és nem fogyóeszköznek tekintik.

Ezért ember az ember, hogy megfontoltan, környezetét óvva cselekedjen. Egyszeri ivartalanítás-egyszeri összeg vs. minden félévben sopánkodni jajj a Mirci megint vemhes, agyon kell verni a kis életeket. Ez nem falusi élet, ez logikátlan, primitív baromság.

2017. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30 éve még nem volt ekkora divat az ivartalanitás....hát a kutya sajnos fogyott, tehén megrugta a terelő kutyát, a vadász kutyával a vadkan végzett (ma már megegyezés tárgya ki fizeti az elhullot kutyát) más vad állattal verekedett... Szóval falu szinten havi 2-3 kutya minusz volt
2017. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!