Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ti melyik allatvedo alapitvany...

Ti melyik allatvedo alapitvanynak ajanlottatok fel adotok 1% at?

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a Papagájvilág Alapítványt támogatom mert a papagájok szörnyű helyzetét sajnos nemigen látják az emberek.

Egy rosszul tartott kutyát mindenki sajnál, mindenki tudja hogy nem jó a helyzet neki úgy ahogy van. Miközben ha valaki elmegy az ismerőséhez akinél ott ücsörög egy papagáj egy kalitkában eszébe se jut hogy nem jó az úgy az állatnak sőt mindenki annyit lát milyen kis aranyos, megkérdezik szelíd-e, beszél-e miközben a madár szenved több szempontból is...

2017. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Hogy embertársaink fontosabbak? Nálam nem és minél többet látok/tudok annál inkább nem...


Az állatok mindig is az ártatlan szenvedő fél szerepében lesznek miközben az emberek okozzák a bajt, egyre többet és egyre nagyobbat...


Legfeljebb "néhány" ember van aki "egyszinten" van az állatokkal, a bolygóval és ők azok akik próbálják helyrehozni a többi sok ember mocskát...

2017. márc. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Srácok, srácok, az állatvédő alapítvány és az emberekért működő alapítvány között sok különbség van, mindkettőnek megvannak a maga vele-ellene érvei a másikkal szemben, de mi lenne ha a kérdéssel törődnénk (ami az állatok felé irányul) és nem offolnánk szét a kérdést? Aki komolyabban foglalkozna az üggyel az nyisson új kérdést :)
2017. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem

Utalom az embereket

2017. márc. 12. 18:54
 15/18 anonim ***** válasza:

Én se nagyon szeretem őket... :/ van családom őket szeretem meg 10 igaz barátom de Ennyi. Átbaxnak,csalnak,lopnak,hazudnak,kibeszélnek,keresztbe tesznek neked,féreg mocsadékok,és minden pénzt ki akarnak belőled csalni....


Ezzel szemben egy állat mit ártott nekem? Semmit.

2017. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NigelB ***** válasza:
Pilis Budai Kutyamentők Közhasznú Egyesülete. nagyon rendesek, onnan kaptunk egy éve kutyát. :)
2017. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Annyira irritálnak ezek a "miért nem gyerekkórházaknak adod a pénzed" beszólogatók. Őszintén, nem mindegy nektek, hogy ki mire költi a pénzét? Felőlem ti az összes vagyonotokat átírathatjátok egy gyerekkórház nevére, de abba ne akarjatok már beleszólni, hogy más kit támogat, másrészt meg a hülyeségetek nem válasz a kérdésre.

Egyébként én még nem adózom, tehát az adómmal senkit nem tudok támogatni, viszont a szüleim egy helyi menhely javára ajánlották fel, illetve évközben is szoktunk a különböző közelben lévő állatmentő szervezeteknek tápot, kiegészítőket venni, és a Cicamentő Angyaloknak is szoktunk utalni, ha valamelyik cicának műtétre van szüksége, igaz, nem nagy összeget, de ez is számít szerintem.

2017. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én már adtam a Fehérkeresztnek, a Noé Állatotthonnak, WWF-nek és a Madármentőknek. A többi iskola volt, v. egészségüggyel kapcsolatos. Minden évben más.
2017. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!