Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott (láttam is), hogy a szomszéd tigrispitont tart az otthonában. Na most úgy tudom hogy ez a faj a veszélyes állatok kategóriájába tartozik, és engedély kell a tartásához. Az engedély kiadásának pedig feltétele, hogy a szomszédoknak írásban hozzá kell ehhez járulniuk. Na most az a helyzet, hogy engem kész tények elé állítottak. Nem adtam a hozzájárulásomat ehhez, de meg sem kérdeztek róla. Egy másik szomszédtól tudtam meg a dolgot, aki elmondása szerint szintén nem lett megkérdezve a dologról. Félek azért a kígyótól, mivel ez egy veszélyes, hatalmasra megnövő faj. Hallottam a médiában is hogy külföldön is volt gond, hasonló dolog miatt, elég nagy. Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

2017. márc. 13. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szomszédtól hogy milyen fajta a kígyója. Így terjed a pletyka: boriska néni azt mondja hogy a Palinak az utca végén tigrisbébije van. Kijön a rendőrség de csak egy vörös csíkos kandúrt találnak. Lehet hogy ez is ilyen ügy.
2017. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is valaki látott egy kigyót amiből pár ember múlva már tigrispiton lett. De ha nagyon zavar kérdezd meg a szomszédot bár látom jól megy arrafelé a háta mögött beszélés.
2017. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd ki a TEK et.
2017. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 mit csinálnak, bilincsbe verik a kígyót? :D
2017. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!