Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Valamit lehet tenni ez ügyben?

Valamit lehet tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Két kismacskám volt, de egy szomszédunk patkánymérget tett ki, amiből ők is ettek. Nem élték túl, de az érdekelne, mit lehet tenni ez ügyben, jogilag (pl akár patkányméreg betiltását). Nem hiszem, hogy csak én gondolkozom ezen.
2017. márc. 14. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A patkánymérget nem fogják betiltani.

A macskáidnak szánta? Az ő területén volt a méreg?

Esetleg tudod bizonyítani, hogy ő volt? Ha igen, akkor tudsz jogilag lépni, feljelenteni.

2017. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor a szomszéd nénike megfenyegetett, hogy mérget dob át a kutyáimhoz, két szintén kutyás nagyobb termetű barátomat kértem meg, hogy segítsenek. Szépen becsöngettünk, ő kicsoszogott és nagyon finoman elmagyaráztuk neki, hogy miért is lesz számára rossz ez a döntés. Azóta nem volt gond, nem zavarja őt a kutyáim jelenléte.

Sajnos már halt meg ugyan ettől a szomszédtól macskám mérgezés miatt, tudtam, hogy máshogy nem tudok szót érteni vele. Az ilyen emberekkel nem is lehet másképp. De ez általában jól működik.

2017. márc. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!