Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért ítélnek el?

Miért ítélnek el?

Figyelt kérdés
még a legközelebbi családtagjaim, barátaim, rokonaim, haverjaim, minden ismerősöm, elítél, megvet, amikor elmondom nekik, hogy egy állat élete ugyanannyit ér, mint egy emberé, és aki bánt egy állatot, azt én legszívesebben, puszta kézzel darabokra tépném? más is van ezzel így?(remélem igen!)
2017. máj. 13. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Én is így vagyok ezzel.:)
2017. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Továbbmegyek, én néha megjegyzem emellett azt is, hogy egy állat sokszor többet ér a szememben. :D Ne foglalkozz velük és ne hangoztasd annyit olyan emberek előtt, akiktől tudod hogy úgy is ez lesz a válaszuk. Nem kell veled egyetérteniük, de neked így legalább nem okoz ez akkora lelki bajt, én is sokszor csak gondolatban teszem ezt hozzá, mert aki alantasnak néz az emberi életen kívül minden más életet azzal ilyenről úgy se lehet beszélni.
2017. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül! én is, sokszor tovább mennék, de kezdek rájönni, hogy aki ezt a dolgot nem érzi ösztönösen, annak teljesen hiába mondanék, bármit is.
2017. máj. 13. 13:31
 4/19 A kérdező kommentje:
Olvastam régen valamit, ami így szólt: Az ember kívül hordja a felsőbbségét, az Állat belül! hogy ez mennyire igaz, az valami elképesztő!
2017. máj. 13. 13:35
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Velem ugyanez van,amúgy meg sokak többet érnek mint az emberek szerintem
2017. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*sokkal
2017. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, és a megértést!
2017. máj. 13. 14:21
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
De ha ugyan annyit ér akkor miért tépnéd darabokra?
2017. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett lepontozni az utolsót?


Nem értem mitől tartják magukat jobbnak az olyan állatvédők, akik, ha belerúgnak egy kutyába, puszta kézzel megölné azt az embert. Ebben mi a logika?

Csak az a gonosz, szemét ember, aki állatot bánt, de egy emberrel úgy bánni oké, mert "megérdemli"?


Egyébként kedves kérdező sok mindenkit sok mindenért elítéli a környezet legyen az egy jó vagy rossz dolog. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. Ha kitűztél egy nemes célt, akkor ne akarj lemondani róla. Védd az ártatlanokat, legyen az állat vagy ember.

2017. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 bollocks ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy a kérdező max 15 éves kiskamasz?
2017. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!