Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Vannak olyan kutyák, amik...

Vannak olyan kutyák, amik jobban bírják az utazást ( autóban ) és a túrázást, mint a többi fajta?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát, de sokat túrázok, kempingezni, amire szívesen elvinném majd a kutyát is ( pláne hogy ne legyen egyedül otthon ). Viszont nem tudom hogy mitől függ, hogy mennyire bírják az utazást. Otthon szüleimnél németjuhász és kaukázusi kutyák voltak ( 3 németjuhász és 2 kaukázusi sok év alatt , egyszerre mindig 2 kutya volt ). Ők nem bírták az autózást, az állatorvoshoz is külön szenvedés volt vinni őket, pedig csak néhány perc volt autóval a háztól.

Szoktam követni túrás blogokat, vlogokat, ott nagyon sok földön retriever, labrador, husky és alaszkai malamut van. Ők jobban bírják az utazást és a túrákat? Van olyan kutya fajta, ami jobban bírja az utazást?


2017. máj. 26. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy kutyát kiskorától hozzászoktatsz az autózáshoz, a különböző helyeken tartózkodáshoz, akkor nem igazán számít a fajta.
2017. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem fajta, hanem egyed és szoktatás kérdése.
2017. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pptomi ***** válasza:
Szerintem is szoktatás kérdése. Mi is járunk minden felé, mindig visszük a kutyát is. Kimondottan szeret kocsikázni, nézelődik kifelé, aztán amikor nincs inger, akkor levágja magát aludni.
2017. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! A tacsi keverékem bírta a kocsit. Az angol cocker spániel imádta. A beagle hányós volt, a mudi extra hányós piislős. Ő nem is utazik emiatt sose..

.sajnos.

2017. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*pisilős
2017. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szoktatás kérdése.

Eddigi kutyáink mind nagyon jól bírták mind2-t. (tevru, border, jack russell)

Bár a jack egy éves koráig mindig végighányta az utat :( De aztán jött neki valami isteni sugallat és már semmi baja nincs utazás közbe :)

2017. máj. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. máj. 27. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!