Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kiraknátok hangyáknak márc.8-á...

Kiraknátok hangyáknak márc.8-án lejárt kekszet?

Figyelt kérdés
Most fedeztem fel itthon. Amúgy ettem belőle egy kis darabot, érződik, hogy nem most készült, kicsit száraz és megfakult az íze, már nem olyan erőteljes, mint újkorában lehetett, hanem "elhalványult" az íze. Ja és amúgy amikor olyan helyen voltam, ahol sok a madár, és frisset ettem, és nagyon potyogott a keksz, pillanatok alatt felcsipegették. Ártalmas lehet a hangyákra, vagy a madarakra? Amúgy eddig most arra állok, hogy kidobom, és nem adom nekik oda.

2017. máj. 28. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ők majd eldöntik, hogy kell-e nekik. hidd el, megvan a magukhoz való ösztönük és eszük.


amúgy abszolúte nem ártalmas nekik.

igazából, ha nincs benne joghurtos töltelék, akkor rád nézve sem az.

2017. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mért ne, a hangyák amúgy is a természet takarító brigádja.Semmi bajuk nem lesz.
2017. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Te állatkínzó
2017. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem örülnének neki
2017. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább edd meg szerintem. Ha nem az van ráírva, hogy meddig fogyasztható, hanem hogy "minőségét megőrzi" akkor még simán ehető.

Egyébként a hangyák sokkal durvább dolgokat is megesznek...

A "Te állítkínzó" hozzászóláson meg nagyon röhögtem, köszi! :D

2017. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Add nekik, mindent megesznek és semmi bajuk nem lesz. De a kekszet ennyi idő után még én is simán megeszem és még élek.
2017. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
6%
ha raksz bele chemotox-ot azt a porszerűt akkor teljesen normális dolog ha a hangyának adod..
2017. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
56%
Majd össze hányják a lakást
2017. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A sok ügyes válaszolónak raknám ki, hiszen jár nekik a keksz
2017. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaja, köszönöm mindekinek; a kemotoxos választ még nem értettem, és egy kommentben akartam reagálni; amúgy kiraktam a bokor alá; zöld kezeket meg nyomkodtam is; kivéve a chemotoxosra, mert annak még nem néztem utána:)
2017. máj. 29. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!