Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ki szoktak jönni a menhelyektő...

Ki szoktak jönni a menhelyektől a szakemberek, hogy elvigyék az állatot? Vagy ez menhelytől függ?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyám, szeretném beadni őket menhelyre, azonban nem tudom őket odaszállítani, mert nincs mivel. A menhely kb. 32 km-re van az otthonomtól.

2017. aug. 18. 12:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szép! Feltettem egy kérdést, aztán ott kötöttünk ki, hogy engem kellene elaltatni.
2017. aug. 18. 12:23
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem privátban kéne fenyegetőzni, hanem felhívni a menhelyet és megkérdezni.
2017. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Elszállítják tőled, de fizetned kell az út kültségét is, plusz a kutyákra is valamennyit.


Sajnálom, hogy ilyet kell olvasnom. biztos vagy benne hogy a 2 kutyudnak jó helye lesz egy menhelyen? :(

2017. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon kellenek senkinek felnőtt, idősebb kutyák. Az egyik sántít is már hónapok óta, valószínű, hogy bolhaallergiája is van, a másik is eléggé bolhás lehet, mert sokszor vakaródzik, bár igaz, vedlik is. Egyszerűen nincsen pénzem arra, hogy mindent megadjak nekik, ami kell. Csak maga a bolhairtás is több ezer forintba kerül 1 kutyára. Az udvar is tele van állandóan szőrrel. Nem lehet lehúzni a kocsi ablakát sem, mert oda is beszáll. A virágágyást sokszor kikaparják, éjszakánként van, hogy nem tudnak csöndben maradni, stb. Jobb lesz nekik máshol, ebben biztos vagyok.
2017. aug. 18. 12:31
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem én kezdtem a fenyegetőzést, te Isten barma. Ki írta először, hogy el kellene altatni? Te tényleg rendkívül ostoba vagy."


Én a véleményemet közöltem még ha elég nyers formában is, de nem fenyegettem senkit. Ha annyira életképtelen vagy, hogy felemeld a telefont és megkérdezd vagy írj nekik facebookon/egy e-mailt akkor még is mit vársz? Felnőtt ember vagy nem? Akkor cselekedj.


"Majd elaltatlak én téged, te szerencsétlen!" "Életed legutolsó mozzanata lenne, ha hozzámérnél, az biztos!"


Azért a "téged kéne elaltatni nem a kutyákat" és ez között elég nagy különbség van. Remélem ezt érzed te is, bármennyire primitív vagy.



Reagálva pedig a szívszorító történetedre.

Minek kellett kutya már első körben ha képtelen voltál foglalkozni velük? Azért ásnak, ugatnak mert unatkoznak. Nem egy kerti díszről beszélünk bármennyire is öreg. Hónapok óta sántít és te csak nézed, nem teszel ellene semmit? Hát gratulálok.

"Jobb lesz nekik máshol, ebben biztos vagyok."

Mintha érdekelne téged, hogy a kutyákkal mi lesz máshol és nem csak az éjszakai ugatástól szabadulnál.. nevetséges.



Mondanám, hogy folytathatod a fenyegetést privátban, de inkább hívd fel a menhelyet és kérdezd meg..

2017. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%
Minek ilyennek állat?
2017. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Tuti provokatív kamu, volt már pont ilyen ezelőtt is, ott is privátban állt neki a "kedves" kérdező fenyegetőzni. Ne idegesítsétek rajta magatokat.
2017. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennek ki, sőt nem is valószínű, hogy beveszik. A hozzád hasonló felelősségteljes emberek miatt ugyanis telt ház mindenhol.

Gyepmesteri telepre lehet leadni.

Javaslom, soha többet ne tarts semmilyen állatot.

2017. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Drága.


Kiírod facséra hogy elajándékoznád a kutyákat, egy forintba sem kerül.



De amúgy egyáltalán nem feltűnően kamukérdés, ááá...

2017. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Rakd ki Facebookra vagy Jófogásra, hogy S.O.S. szeretnél nekik gazdát találni. Biztos, hogy jelentkezni fog értük valaki/valakik.

Menhelyekkel sem egyszerű, mert csomó helyen teltház van. Nehezen veszik be az állatokat.

2017. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!