Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit lehet csinálni ilyen esetben?

Mit lehet csinálni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sétáltatjuk a kutyát, szép füves területen...egyszercsak egy ki****** nagy kutya kiszalad a házból, és az én bolognesse fehér kiskutyámat elkezdi kergetni...azthittük széttépi...Gazdája kiszalad rá 1 percre azthittem ott megyek neki...a kis kutyusunk nagyon megvolt ijedve...A szemébe is belekapott ami vérzett utána...

A vad kan kutya szerintem nincs kiiengedve egy jó ideje..

Van egy másik kutyás aki szemtanú...Feljelentést ilyen esetben tehetünk?



2017. aug. 26. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, de csak egy levél lesz belőle amiben leírják, hogy "nana".

Gondatlan kutyatartásnak vagy állattartásnak hívják.

2017. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy a kedves gazdi már 2 éve bent tartja a 3 szobás lakásba azt a bu*i nagy kutyát mert olyan vad, hogy fél kivinni....Ezt a kutyát menhelyről hozták el...Ilyen esetben szerintem az állatvédőket is kellene értesíteni, h vigyék el ...
2017. aug. 26. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg ne avatkozz bele. A te dolgod annyi, hogy szólsz a gazdának, hogy legközelebbi ilyen esetnél feljelentést teszel a rendőrségen. Kész. Nem kellenek ide állatvédők.
2017. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen es a nagy testű kutyának szerinted jó bezárva lenni a sötét szobában?
2017. aug. 26. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt se tudod mi van.Beengedett hogy ennyire tudod a dolgokat?
2017. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én beidézném tanúnak a többi kutyát is.
2017. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!