Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Csak szerintem túloz néhány...

Csak szerintem túloz néhány ember?

Figyelt kérdés
Láttam Facebookon néhány posztot amin valamilyen állat van trofeaként és mellette a vadász és eszméletlenül negatív véleményeket kapott hogy a kommentelők mit csinálnának vele. Pl felakasztanák, megkínoznák a gyerekeik előt stb de amikor egy embertárs meghal ugy hogy egy állat megöli akkor viccet csinálnak belőle. Nem értem egyes emberek hogy utálhatják ennyire az önmaguk fajtáját bát amiket írnak közelebb vannak az állatokhoz. Szerintem egy emberélet többet ér mint egy állat (de ez az embertöl és az állattol is függ). Fogadni merek ezek az embereknek a 90% a semmit sem tesz az állatokért csak okot akar hogy valakit szidjon

2017. aug. 30. 13:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
tudod általában ha egy állat megöl egy embert akkor az állatot is kilövik mert hogy veszélyes. Az senkit nem érdekel hogy az ember volt az állat területén, az állat a "bűnős". De nem is kell embert ölniük ahhoz hogy meghaljanak, tudod te hány állat hal meg azért hogy szórakoztassa az embereket? És ehhez képest tudod hogy hány ember hal meg állat által? Az emberek nem érnek semmit, kártevők vagyunk, a föld élősködői.
2017. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Az állatvédők egy csoportja jobban kedveli az állatokat az embereknél, de am Te sem kedvelsz mindenkit. Az interneten könnyebben durvulnak el a vélemények, a fenyegetések is. Az utálatot nem értened kell, érezned. Jogilag az emberélet magasabb az állaténál. Remélem te a tevékeny 10%-ba tartozol.
2017. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
"Remélem te a tevékeny 10%-ba tartozol." :D lolololol
2017. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én csak azzal az állattal foglalkozok amiért felelős vagyok :) pl kutya macska. Én nem tevékenykedek vadonélő állatokért viszont én nem is utálom az embereket, nyilván aki utálja őket annak az lehet az oka mert senki se szereti
2017. aug. 30. 13:51
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Azért szerintem az sem mindegy, hogy az állat ösztönből vagy önvédelemből támad ellenben az ember legtöbbször kedvtelésből, szórakozásból lövi az állatokat. Igen van egy kevés százalék is akik a vadállomány szabályozása miatt teszik.


De ha csak visszanézünk az elmúlt évre. Kilőtték Harambét. Miért? Mert egy felelőtlen szülő nem figyelt a gyerekre és beugrott a ketrecbe. A gorilla nem bántotta a gyereket mégis kilőtték. Szerinted ez nem felháborító amikor értelmetlenül kell meghalnia egy amúgy sem nagy példányszámban lévő vadállatnak?

Vagy amikor a texasi férfi $350.000-t fizetett, hogy kilőhesse a kihaló félben lévő orrszarvút.

2017. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Azért jönnek az ilyen képek alá a negatív kommentek, mert a vadászat ma már fölösleges öldöklés. Nem azért lövik ki a vadat, hogy legyen mit enni, hogy legyen jó bőr és szőrme, stb. hanem azért, mert csak. Mert megtehetik, mert milyen menő, hogy egy puskával kilő egy védekezni képtelen állatot és még pózol is vele, hogy ő mekkora ász. Szánalmas.
2017. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De mondanék még egy dolgot. Van youtubon valamilyen videósnak a darkwebről nem is egy videója. Felsorolta hogy mik a legundorítóbbak volt bennük állatkinzás valamint emberkínzás is amibe beletartoznak a kisgyerekek is. A kommentelők egy nagyobb része csak az állatkínzáson volt fennakadva sőt valaki még azt is írta hogy az emberek őt nem érdeklik csak nembírja elviselni hogyha egy állat szenved. Ezzel egyetértek de nem értem hov az emberek kínzását miért sz@rja le. Nyilván aki kínoz az is ember de akit kínoznak az nem tehát nem mindegyik ember romlott de vannak azok is. A vadászok nem azok mert vadászniuk kell a megfelelő egyensúly megtartásáért.
2017. aug. 30. 14:00
 8/28 A kérdező kommentje:
5 ös válaszolóval egyetértek. Ott a szülő volt a hibás hogy nem volt képes a gyerekre figyelni sajnos megkellett hozni ezt s döntést mert nemhagyhatták ott a gyereket mert kitudja mit müvelt volna vele a gorilla és az altatólövedék nem hatott volna elég gyorsan egy ilyen helyzetben
2017. aug. 30. 14:04
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
majd ha egy vadász szórakozásból kilövi a kutyád akkor rájössz hogy már régen nem a jót szolgálják. Én amúgy undorodom az emberektől pont e-miatt, nincs olyan ember akiben nincs gonoszság, és soha életében semmi rosszat nem csinált. Sokat figyelem a környezetem és minél többet látok és tapasztalak annál jobban érzem hogy megérettünk a pusztulásra. Természetesen a közeli rokonaim szeretem mert ez belénk van kódolva, de már a nagyszüleim is utálom, csak én nem adok ennek hangot. De figyelj, emberből van 7 milliárd, 1-el több vagy kevesebb... amúgy meg nyugodt lehetsz a születések aránya magasabb mint a halálozásé így nem fogunk kihalni pár szerencsétlen helyre tévedt állat miatt.
2017. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

"A vadászok nem azok mert vadászniuk kell a megfelelő egyensúly megtartásáért." Ilyen körökben mozgok, sajnos ez már nem igaz, nagyrészt kimerül abban, hogy bebasznak és lőnek mindenre, meg prostiznak az ilyen bulikon...

Vannak normálisak köztük, de a legtöbbjük ilyen töhötöm önmagától eltelt uraság.


A darkwebes videót vágom, a kommenteket is, szerintem oda főleg tinik írtak. Bár azt aláírom, hogy az állat még jobban védekezésképtelenebb, mint az ember és aki állatot bánt, az embert is fog.

Az emberek zömét meg azért nem bírom, mert mindig ki van emelve, hogy az ember a teremtés koronája, mégsem él a lehetőséggel, hogy jobbá tegye a világot, legtöbb embert csak a zaba és a szaporodás érdekli, és hogy minél többet elvegyen, felhalmozzon.

2017. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!