Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kikötött kutya. Mi a teendő?

Kikötött kutya. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A szomszédban van egy kikötött kutya,soha nincs elengedve vagy foglalkozva vele.egész nap ordít a nyomorult állat ,néha sikerül elszakítania a láncot és akkor rohangál a kertben .Eleinte a teraszukra bekötötték ,ahonnan kiugrott állandóan és majdnem felakasztotta magát.Aztán rájöttek hogy ez így nem jó és kikötötték egy olyan helyre ahol el sem tudott bújni a nap elől vagy eső elől.Nincsen háza, játékai hozzá sem szolnak.nincs sétáltatva, a nap 24 órájában ott görnyed a láncon.Már nem bírjuk nézni!

Hova lehet bejelenteni?

És lehet névtelenül?

Minek az ilyennek kutya egyátalán?


2017. szept. 14. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Jegyző! Első körben!
2017. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Állatvédők!!

Sürgősen

2017. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Van rá esély hogy elveszik tőle? Mert ez nem fog változni ha itt marad!

2017. szept. 14. 11:08
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Falun regen ez volt a bevett szokas sajnos. Nehol meg manapsag is. Borzalmas :(
2017. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

4-es: falun azért tákoltak neki valami hz szerűséget.


KÉrdező: ez így kimeríti az állatkínzás fogalmát. KÉszíts minél több képet-videót, ha esetleg szükség lenne rá.


Amúgy nem lehet velük beszélni? Hogy miért tartják így? Miért kell nekik egyáltalán?

2017. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom! elkeserítő!

Köszönöm a választ!Jó lenne ha nem tarthatna minden jöttment kutyát!

2017. szept. 14. 11:15
 7/14 A kérdező kommentje:

5 ös: Nem próbáltam beszélni Vele! Ki tudja ki ez ,nem ismerjük !

És ha abból indulok ki hogy hogyan bánik az állatával akkor nem is merek ! Ezért kérdeztem hogy hova jelentsem be és hogy lehet e név nélkül,mert tartok tőle hogy az Úr nem tudna kultúrált lenni .

2017. szept. 14. 11:19
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
4#-es! Ne mond már azt, hogy falun ez volt a szokás! Falun is csak a barom, bunkó állatok csinálták, csinálják ezt! Nem azok akik falun élnek "Te nagyvárosi"! Gyerek koromban a nagyszüleimnél töltöttem minden nyarat. A nagyszüleim sosem kötötték meg a kutyájukat, a szomszédaink, akikhez átjártam játszani, szintén sosem volt megkötve a kutya. Ezeknek a kutyáknak arany életük volt. Szóval nem kellene lenézned a falusi embereket, csak azért mert te kertvárosban, vagy panelben laksz!
2017. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8 as : nem nézi le a falusi embereket! Nyugalom!

Tahók mindenhol vannak faluban városban ! legalább mi ne essünk egymásnak :)

2017. szept. 14. 11:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj egy szoval nem mondtam, h minden falusi ember bunko! De lattam falun, hogy regebben a legtobb haznal ott buslakodott lancra verve a kutya. A nagyvarosban csak azert nem, mert a panelban nem lehet, nem azert, mert a nagyvarosiak olyan jofejek. Nem kell olyat belekepzelni a mondandomba, ami nincs ott.
2017. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!