Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Vadkacsa a kertünkben?

Anyu001 kérdése:

Vadkacsa a kertünkben?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen, bejött egy hím vadkacsa a kertbe, nem tud vagy nem akar repülni, sziszeg és morog, ha közel megyek. Vannak kutyáink, lassan ki kéne engedni, de félek széttépnék. Hogy fogjam meg vagy mit csináljak vele?
2017. nov. 8. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy megsérült valahogy, és azért nem tud elrepülni, tőled meg fél, azért ad ki ilyen hangokat. Az ebek valószínűleg megölnék, úgyhogy valami állatmentő szolgálatot kellene felhívnod, azok elviszik. Azt nem tudom, hogy ez pénzbe kerül-e, de ha mégis, biztos nem annyira sokba, meg ha elég nagy állatbarát vagy, ennyit megtehetsz a szerencsétlenül járt madárért.
2017. nov. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbáld a Magyar Madártani Egyesületet.
2017. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szomszéd bácsival megfogtuk, és kiderült, hogy pár házzal arrébról jött. Odavittük, már a többiekkel van.
2017. nov. 8. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Sziszeg és morogXDDDDDDDDDDDDDDDDD B*zmegXD
2017. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan fogd meg egy kesztyűben és tedd védett helyre amíg oda nem tudod adni madármentőknek. Nem fog megenni


Én már vettem rész hattyúgyűrűzésen is és még a hattyú sem csípett meg.

2017. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!