Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Menhely kóbor kismacskának?

Menhely kóbor kismacskának?

Figyelt kérdés
Találtam egy pár hónapos kóbor kismacskát. Tudtok Budapesten vagy környékén olyan menhelyet, ahol befogadnák? Már kerestem néhányat de mindenhol telt ház van. Az Illatos út az utolsó opció lenne.
2017. nov. 30. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Facebookon megkeresni a Cica Alosztály-Kutyamentő Angyalok oldalát. Nem tudom most mennyire van telt ház náluk. De egy kérdést megér. Csak az utcára és az Illatosra ne kerüljön. :(
2017. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Az anyukája az Illatosra került, meg sok más macska a környékről. Több embert megkérdeztem (állatorvosokat, állatotthont), ők azt mondták, hogy nem a legjobb hely az Illatos, mert napi 1x ellátják az állatokat de több figyelmet nem kapnak. Állítólag a cicák fűtött helyen vannak.

Nehéz dolog ez, mert én sem akarom rossz helyre juttatni őket, de itt csak áznak-fáznak. Párat megmérgeztek, egyiküket elvittük állatorvoshoz, el kellett altatni. Ott feküdt a járdán és senki le se tojta szerencsétlent, az emberek átlépnek az ilyen dolgokon (szó szerint). Szóval ha egy ilyentől megkímélhetek egy cicát, akkor legyen az Illatos út, csak ne ez a vég várjon rá. Ott legalább etetik, kap orvosi ellátást.

2017. nov. 30. 10:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt is mondták, hogy már nem altatják őket halomra, mint régen, hanem kapcsolatban vannak menhelyekkel, akik átveszik onnan a cicákat, ha van hely. De azt, hogy ténylegesen mi van/lesz ott az állatokkal, azt nem tudom, sosem jártam ott. Gondolom azért ott is állatbarát emberek dolgoznak.
2017. nov. 30. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg probald felvenni a kacsolatot a Cicamento angyalokkal vagy az Allatento sereggel.Nekik nincs menhelyuk,de talan tudnak segiteni a cica elhelyezeseben.
2017. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, remélem sikerül megoldani. Ha esetleg írt a Cica Alosztály, írj, hogy mit mondtak.
2017. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is ér, ha pár cicás facebook csoportba, valamint a saját nyilvános oldaladra kiteszed, hogy "találtam egy kiscicát, sürgősen otthont keresek neki!"
2017. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!