Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ezt a szaporítót Tolnanémedibe...

Ezt a szaporítót Tolnanémediben hogy lehetne felszámolni?

Figyelt kérdés

Egy borzasztó szaporítóra lettem figyelmes véletlenül jófogáson. Semmilyen nevet nem akarok írni, ha a települést beállítjátok az oldal keresőjében tömérdek hirdetést fog feldobni, rengeteg fajtával, mindnek ugyanaz a hirdetés szövege, "fajta neve Tolna megye, Tolnanémedi". Árul rengeteg vemhes, több korosztályú kutyát, tüzelőt stb, mind szinte a divatszaporított fajták. Ami a legszörnyűbb hogy parádésan ápolatlan kutyákról feltesz képet, hogy a szobakutyákat, ölebeket kint ketrecekben tartja stb. Borzasztó ez a hely, nekem Söjtört juttatja eszembe és nem tudom hogy nem jutott el ide még egy állatvédő? Főleg ha ilyen látványosan ennyiféle kutyát tesz fel akiken látszik az elhanyagoltság és zsúfoltság.

Csivava, tacskó, shitzu minden van....


Hogy nem jutottak el ide még az állatvédők és hogy nem történt még semmi ebben az ügyben? Nem vették észre?



2017. dec. 2. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Írj neki.

2017. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rendőrségnek, állatvédőknek, a NAVnak.
2017. dec. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hirdetés, oldalt, képeket lemented, és azzal teszel feljelentést. Közjegyző,rendőrség, álatvédől.
2017. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már leírták...
2017. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!