Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kóbor kutya chip leolvastatása...

Kóbor kutya chip leolvastatása ingyen van?

Figyelt kérdés
Találtam egy kóbor kutyust.Gondoltam elviszem állatorvoshoz leolvastatni a chippet.De ez ingyenes?Mivel fiatal vagyok és a szüleimnél élek,ezért nagyon nem örülnének,ha ilyesmire kéne költeni,mert megesett rajta a szívem.

#kóbor kutya #chip leolvastatás
2017. dec. 6. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Persze.
2017. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy dokifüggő, de én rendszeresen hordok kutyusokat chipolvasásra, eddig mindegyik ingyen volt.


Próbáld meg, nem hiszem, hogy kérne érte pénzt.

2017. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ingyenes.


Amúgy mi lett a kuttyal? Volt benne chip? Hazakerült?

2017. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor valamelyik nap viszem dokihoz.Majd írok,hogy mi lett vele.
2017. dec. 7. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta,hogy majd oda hívjuk a sintért és elviszik a menhelyre,ahol már alapból megnézik a chippet és majd vissza viszik a gazdájához,aki persze pénz büntetést kap majd vissza
2017. dec. 12. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Azóta sem vittétek chipet olvastatni?

Jézusom.

Majd?


...

2017. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta,hogy szólt a sintéreknek,mert mondtam,hogy a kutya az folyton csak abban az utcában volt.Ma voltam arra,tényleg nem volt már ott.Biztos elvitték a gazdijához.Nagyon kedves kutya,nem hinném,hogy ne lenne gazdája és chip benne.
2017. dec. 13. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Falun sok kutyában nincs chip, a sintértelepen meg ha nem jön érte senki előbb-utóbb elaltatják.
2017. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!