Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek úgy állatbarátnak...

Szerintetek úgy állatbarátnak számítok, ha imádom a húst, viszont szeretem az állatokat, és nem tudnék ártani egyetlen gerinces élőlénynek sem?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Talán. Én viszont szeretem az állatokat és utálok minden fajta húst.
2017. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, például nagyon sok híres állatvédő, James Herriot (állatorvos), Jane Goodall (emberszabású majmokért küzdött), Gerald Durrell (állatkertet alapított és állatfajok megmentésért küzdött) vagy David Attenborough is eszik húst.
2017. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A húsevés az embernél természetes, így szerintem igen. A legtöbb állatvédő eszik húst, a hangsúly azon van hogy hogy bánunk az állatokkal, akár a húsállatok tartási körülményeire vonatkozóan is.
2017. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy állatnak nem az a lényeg, hogy halála után hova kerül -tányérra vagy a dögkútba- hanem hogy az előtt milyen élete volt.

Attól mert eszel húst, még küzdhetsz a fenntarthatóbb nagyüzemi állattartásért, az állatkínzások ellen.

2017. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem a húst, persze ha eltűnne nem esnék világfájdalomba, a természetnek van egy rendje, az egeret megeszi a kígyó mégse dobálom oda minden hüllősnek hogy boááááá gyiiiiiiiilkossssss, ez az élet rendje, az egyik állat megeszi a másikat.

NADE, azzal nem értek egyet hogy az ember ezt milyen alantas módon végzi. Az állatkínzás határát súrolja néhány húsüzem és szerintem ha már szegény állat az életét adja a kényelmünkért a minimum amit megérdemel egy szép élet. Persze drágulna a hús ha minden marha, disznó, baromfi szabadon élhetne legelőn, elég hellyel de mivel nem venné el teljesen a húst ígyis tudna enni az átlag ember csak max ritkábban.

2017. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Oláh Zsófia Hanna válasza:
0%
A hús evése alapvető az embernél (kivéve, ha vegetáriánus, akkor nem eszik állati eredetű termékeket), tehát semmi gond nincs ezzel, ráadásul ha megveszed a boltban a húst, egy állatnak se ártasz, mert nem te fogod ki, nem te ölöd meg, te csak megveszed, és megveszed.
2020. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha fizetsz érte, azért is fizettél, hogy a te kedvedért megöljék.
2020. nov. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!