Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha egy kutyát futóláncon...

Ha egy kutyát futóláncon tartanak és nem adnak neki semmilyen fedett helyet, házat, ahova be tudna húzódni, akkor kihez lehet fordulni állatkínzás miatt, aki intézkedni is fog?

Figyelt kérdés
Helyi állatvédő szervezet hiába ment ki figyelmeztetni kétszer is, a kutya gazdái szerint ez így rendben van, ők enni adnak a kutyának, és nem csináltak semmit, kutya éjjel ugyanúgy fagy kint a kertben a földbe vájt lyukban, most is, amikor hó esett, amikor jégeső esett, akkor is ott ült szűkölve szegény...

#kutya #állatkínzás #ól nélkül
2018. jan. 21. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyi jegyzőhöz írásos bejelentést kell tenni tértivevénnyel, ajánlva.
2018. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állatvédőrség. És megszégyeníteni őket rokonság, szomszédság előtt.

Anyósomék azért merték ezt csinálni sokáig, mert mindenki befogta a száját körülöttük.

Én aztán megelégeltem és vettem egy hőszigetelt kutyaházat és leküldettem nekik.

De a kutyának borzalmas vége lett, mert amikor beteg lett, nem hívtak hozzá orvost. Közbeléptem, de akkor már késő volt.

2018. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!