Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ilyen esetben kinek mi a...

Ilyen esetben kinek mi a felelőssége?

Figyelt kérdés
3kutya amely gazdái által tudavelevő tény, egyik hajnalban megöltek egy közepes termetű kutyát, majd miután észlelvén emberek megzavarása miatt, portákon keresztüli hazaútjukon megöltek egy kis tacskót, ami saját portarészét védte. Tulaj tudatában volt, hogy rossz a keritése, hogy szöknek a kutyái rendszeresen. És holt már hasonló este egyik kutyájával. Milyen következményei lehetnek a tulajra nézve jegyzőnél való bejelentés után??

2018. jan. 25. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj de nem hiszem el hogy Magyar ember vagy. Értelmezhetetlen az egész kérdés.
2018. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj egyes, én tudtam értelmezni. Szegény gondolom eléggé ideges lehet.


Kérdező, nem tudom milyen következménye lehet, de ugye bejelented?

2018. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pénzbírság.

Érdemes lenne állatvédő szervezeteket is bevonni az ügybe, nyilvánosságot csinálni neki.

2018. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!