Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Noé Állatotthonal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 9. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden érdekelne velük kapcsolatban. Örökbefogadás, támogatás, akármi. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2018. febr. 9. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ideiglenes örökbefogadótól hoztam el macskát, szóval ők csak abban segítettek, hogy egymásra találjunk, de nem volt semmi dolgom velük.

Viszont elég sok rosszat hallok arról, hogy túlságosan megválogatják a leendő gazdikat - ami egy szintig rendben van, de szerintem túltolják egy kicsit...

2018. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem adtak örökbe cicát, mert kinti bentinek akartam. Ivartalanitás, oltás párti vok. Prémiumal etetek. Eddig két cicám halt meg mind a kettö daganatban egyik 8 másik 18évesen. 90 százalékban bentiek. Ennek ellenére el utasitottak.
2018. febr. 9. 18:51
 4/5 anonim válasza:
Ismerősöm is hasonlóan járt sajnos!
2018. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Elég durva csalások mennek náluk.

Ők kapják mindig a legmagasabb adó egyszázalékot, mégis mindig teltházuk van.

Mégpedig azért mert szinte nem adnak ki kutyát macskát.

Van egy x számú állat náluk, azon túl se ki se be, a többi pénz meg megy zsebre.

Tegyük hozzá, ha durva eset és média hoppáré akkor megjelennek és beveszik az állatot, hogy ők legyenek benne a tvben.

Amúgy meg a telefont sem veszik fel.

2018. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!