Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményetek, veletek...

Mi a véleményetek, veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés
Van egy kan spánielem (4éves),pár hónapos koratól a házban él bent, velünk, és szeretnék hazahozni még egy kutyát aki másfél éves, és eddig az utcán élt és borzalmas sebeket szerzett, de befogták és kezelték is, már csak gazdára vár, nagyon nagy kutya, lenne számára nagy udvar es minden, csak az a baj, hogy KAN kutya ő is, és nagyon félek hogy nem tudom hazahozni, mert esetleg két kan kutya nem jönne ki jól,(a mostani ideiglenes befogadója emiatt nem tudja véglegesen befogadni, mert az idősebb fiú kutyája nagyon nem viseli jól).AZ LENNE A KERDESEM, van valaki akinek van kettő vagy tobb fiú kutyája es jol megvannak? Nem bántották egymást? Mennyi idő volt míg összeszoktak?

2018. febr. 12. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az elején volt egy kis oda morgás odakapás aztán amikor tisztázták az erőviszonyokat onnantól nyugi volt
2018. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EvaSz86 ***** válasza:
Ivartalanítás. És szocializációs tanfolyam kutyaiskolában. Nekem a két kistestű kutyámhoz ez kellett. Két kutyát együtt vinni az iskolába...nem kell hatalmas összegben gondolkodni...nekünk elég volt pár óra...és az ott tanultakat otthon alkalmazni. Az a gond ilyen helyzetben, hogy a már meglévő kutyusnak nagyon új a helyzet. És nagyon különbözően reagálják le. Az ivartalanítás minden szempontból jó döntés lenne.
2018. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szukám, két ivaros kanom van. Az első két nap volt kicsit gond, mikor a fiatal kan jött, utána belenyugodott a változásba az idősebb is. Nem is volt soha semmi gond. De megfelelően kézben van tartva mindhárom kutya, és én is pontosan tudtam, hogy mire számítsak a nagyoktól és ezt hogy kezeljem le.


Ivartalanítás egyébként segít mindkét kutyánál.

2018. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!