Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Azok, akik kínozzák az állatok...

Azok, akik kínozzák az állatokat, mit élveznek ezen?

Figyelt kérdés

Mostanában több olyan képbe, cikkbe belefutottam, ahol szerencsétlen állatokat kínozták. Nem kicsit felháborítónak tartom, hiszen ők is élőlények, akiknek ahogyan nekünk embereknek is ételre, italra, tisztaságra van szükségünk. Sok elmebeteg f***kalap pedig vagy egy kis helységben, (ahol a saját ürülékében alszik) vagy láncra kötve tartja pl.a kutyáját, ahonnan véletlenül sem éri el a vizet vagy a kajáját. Már ha éppen van neki... Hogy lehet egy szerencsétlen állatot csont-bőr állapotig éheztetni, megkínozni???? Akik ezt csinálják mit élveznek ezen?

És a legfontosabb kérdésem... az ilyen embereket miért nem lehet fejbelőni, vagy szimplán agyonütni egy lapáttal?!

A szívem szakad meg, ha megkínzott állatokat látok...


2018. febr. 28. 17:45
 1/9 anonim válasza:
87%

Ezek pszichopaták, ennyi. Nemcsak az állatot szeretik kínozni. Ha megtehetnék emberrel, megtennék.


Ha érdekel a pszichopátia témája, nekem a kedvenc könyvem a témában Arno Gruentől a "Normalitás tébolya" című.

2018. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt normális ember nem tudja megérteni, átérezni, ahogy az ilyen pszichopaták sem tudják a normális emberi érzéseket felfogni. Ez ilyen, máshogyan működik az agyuk. Ettől még nem szabadna engedni ezt nekik, de a józan eszükben nem bízhat az ember, mindenképpen be kell valahogyan avatkozni.
2018. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Én is sajnálom a megkínzott állatokat (és elítélem az állatkínzást), de van valami ami engem nagyon zaklat:

A bántalmazott gyerekeket bezzeg miért nem sajnálják? Mert én azt vettem észre, hogy ha egy állatot bántalmaznak akkor nagyon sok ember segít az állaton (ami egyébként jó), de ha egy gyereket bántalmaznak, akkor az emberek fele le se sz@rja.

Amúgy itt a válasz a kérdésre: Ezek az emberek szadisták, és (ahogy az első megmondta) ha lehetne embereket is kínoznának

(u.i.: Bocs hogy a gyerek bántalmazásról beszélek amikor az állatkínzásról kellene, de ez nagyon idegesít.)

2018. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3. Nem akartam írni róla, de ha már felhoztad a témát, itt kommentben leírom.


Én személy szerint azokat is simán fejbelőném, akik az embereket/gyerekeket bántják, esetleg megölik. Szerintem az egyetlen "megoldás" erre a halálbüntetés lenne... de komolyan! Mert az a baj, hogyha állat/ember/gyerek bántalmazás van, kapnak érte pár évet, és ha kiszabadulnak a "luxusbörtönből" ugyanúgy csinálják, mert nem félnek hogy visszakerülnek a börtönbe. A másik gondom a börtönökkel van... Azért is írtam hogy luxus, mert tényleg az van! Jobb ételeket kapnak mint a kórházakban, fűtve van rájuk, jóformán semmi gondjuk nincs. Amíg ez így megy, rengeteg gyilkosság, állatkínzás, gyerekbántalmazás lesz. Na meg persze lopás stb. Más helyeken egy mocskos patkánytanyába vannak bezárva a rabok.


De ha más témát akarunk boncolgatni, akkor mi emberek vagyunk a legrosszabbak a Földön... az élővilágot teljesen elpusztítjuk, szennyezzük a környezetünket. Szerencsétlen tengerben/óceánokban élő állatok miattuk pusztulnak el. De ez a világ sajnos csak rosszabb lesz...

2018. febr. 28. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy durva, mennyire vékony a határ.

Én írtam még régebben, hogy volt rokonom, aki kutyákat szaporított.

Amikor rájött, hogy nem fog ebből meggazdagodni, akkor a hátsó kertbe zárta őket. Hármat. De egy ilyen kb. 3 m x 2 m kis rész. Az egyiknek már van normális gazdája, a szukát télen ellette, nem biztosított neki megfelelő körülményeket és az belehalt...akkor azt pampogták, hogy úgyis rossz anya volt. Akkor nagyon hülye voltam, hogy nem léptem, csak sima leoltásig jutottam el. És még ők csodálkoztak, hogy de hát ők SZERETIK A KUTYÁKAT. És a többség szemében ők ténylegesen kutyaimádónak tűnnek, pedig nem azok. Most keresek a megmaradt kutyának helyet. Tehát van, aki annyira primitív, hogy nem is érti, min háborodnak fel az emberek.

És van az, amiről írt az első. Én azokat nem értem még, akik az ilyen cikkek alatt megjelennek és "de hát ti is esztek disznót" "régen falun vízbe fojtották a kiskutyákat", stb. Oké, akkor az ilyen kretén utazzon vissza az időben és ne használjon semmi újabb kori vívmányt ebből az érvből kiindulva.

2018. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy helyem az ilyen aberrált lelkeknek.

Oroszországban létezik egy börtön, a semmi közepén. Több száz kilométeres körzetben sem ember, sem település, sem utak. Semmi.

Ebben a csuda börtönben "élnek" az ország legkegyetlenebb bűnözői: pedofilok, sorozatgyilkosok, pszichopaták, ésatöbbi. Szóval aki abszolút kívűlre esik az 'ember' definícióján.

Ezek a jóravaló elmebetegek egy 2x2-es, duplafalú kalitkában ülnek a nap 24 órájában, teljesen egyedül, elszeparálva mindentől. Naponta 2 kicsi tányér leves kenyérrel a pompás menü. Semmi más.

Ha jól viselkedik valamelyik, kijöhet a kalitkából. Derékból meghajolva, felfelé néző tarkóval, hátrakötött kezekkel kell totyognia úgy, hogy az arca mellett csattan össze az őrkutya állkapcsa, aki a rabruha látványától indul be. Kap 15 perc sétát ezekkel a körülményekkel.

Az udvaron 90 kilós kaukázusi juhászkutyák járőröznek egyedül, akiket szintén a rabruhára tanítottak be.

Senki sem szökött még el innen. :)

Ide kéne becsavarni ezt a sok agyatlan állat- és gyerekgyilkost.

Mutogatnám őket, mint egy állatkertben.

2018. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a liveleakon egy pár videót ( cat abuse ) példaként. Kiscicának levágja a fejét. Macskának levágja az egyik lábát. Össze tapossa a kiscicát.
2018. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Ugyanezt megcsinálnám vele... nyomorult férgek!
2018. márc. 1. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy miért pontoztatok le?
2018. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!