Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan küzdhetnék az állatokért?

Hogyan küzdhetnék az állatokért?

Figyelt kérdés
Vegán vagyok, de úgy érzem, ez nem elég, tenni akarok az állatokért! Tényleg, óriási tenni akarás van bennem, szívesen beszélnék erről embereknek, tüntetnék, vagy tennék bármit, hogy jobbá tegyem a helyzetüket. Mit tehetek? Hogyan lehetek aktivista? Kérlek, kerüljük a rosszindulatú válaszokat.

2018. márc. 25. 21:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy még nem vagyok nagykorú, ezért is kicsit nehezebb a helyzet.
2018. márc. 25. 21:38
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Én az utcáról fogadtam be egy kutyát.

Ha nyakörves kutyát találok az utcán, megpróbálom haza segíteni.

Ez a két pont elegendő programot ad egy családnak.

Néha vannak kutyás tüntetések. Oda el szoktunk menni.

A többi jön magától

2018. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Valahogy éreztem hogy nem vagy még nagykorú.

A te helyzetedben azt tudom mondani hogy önkénteskedj menhelyeken, légy önkéntes befogadó (szüleid segítségével), esetleg gazdátlan menhelyi állatok állatorvosi költségébe be lehet szállni de nálad ez nem jöhet szóba mert nincs kereseted.

2018. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Irj peticiot, hogy szuntessek be a kozponti csotanyirtast a panelekben.
2018. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minden héten egyszer 2 órát önkénteskedem a helyi menhelyen, örökbe fogadtunk már pár kutyát, de azért is nagyon sokat kellett otthon küzdenem. Esetleg más jellegű dolgok?
2018. márc. 25. 21:46
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es ez jó ötlet, akár más témákkal kapcsolatban is írhatnék. Köszönöm!
2018. márc. 25. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát a paneles dologgal nem lennél népszerű...

Szerintem ma Magyarországon a legnagyobb probléma, hogy az emberek nem ivartalaníttatják azokat az állatokat, amiket nem akarnak szaporítani. Így rengeteg kismacska, kiskutya születik, ami természetesen nem kell nekik és próbálják eltakarítani. Ezt nagyon nagyon meg kellene szigorítani és biztosan megcsappanna az ilyen esetek száma. Aki háziállatot vállal, legyen már párezer forintja meg egy kis felelősségtudata.

2018. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarok sértő lenni de azzal nem veded az állatokat hogyha vegan vagy, ugyanis az olyan termékekhez mint a palmaolaj szója kávé és gyémánt vágják ki es pusztítják el az oserdoket ami miatt még az ott élő vad állomány 80% elpusztul.
2018. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem vagy nagykorú, használd ki azt.


Én most decemberben beszéltem az osztályfőnökömmel, hogy hadd csináljak egy kiselőadást az felelősségteljes állattartásról, az ivartalanítás fontosságáról és a tenyésztők és szaporítók közti különbségről. Sikere lett, az ofő elmesélte ezt a tanáriban, és a saját osztályomon kívül már 5 osztály előtt tartottam előadást.


Próbáld meg ezt te is! :)


18/L

2018. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Azt hittem te is most a haszonállatok megmentéséről akarsz beszélni.
2018. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!