Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy állatvédő miért rakja...

Egy állatvédő miért rakja tele a facebook profilját kibelezett, meggyilkolt állatokkal?

Figyelt kérdés

Engem meg rendszeresen leolt, bármihez szólok is. Szerintem más módja van annak, hogy minden emberrel megszerettessük az állatokat.

Aki szereti az állatokat, nem hinném, hogy képes ilyeneket nézegetni.



2018. márc. 26. 03:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

A facebookos "állatvédők" leginkább figyelemre kiéhezett lájkgyűjtők. Rendszeresen adakozom állatmenhelyeknek, tapasztalatból tudom, hogy úgy is lehet, hogy nem posztolom ki naponta, hogy "JAJJISTENEM, AGYONVERTÉK SZEGÉNY CIRMIT, LÁJK, HA TE IS ELÍTÉLED AZ ÁLLATKÍNZÁST".


Benne vagyok egy macskás csoportban, ahol rendszeresen osztottak meg agyonkínzott macskás képeket (bezzeg ahol egy korláton ülő cuki macska volt lefotózva, azt kitörölték, mert "leeshet a macska, így felelőtlen viselkedést promotál a kép"), csak azért nem léptem ki, mert amióta le van tiltva nekem a fél csoport, azóta egész normális, de amúgy én is hülyét kapok az ilyenektől.

2018. márc. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Roviden, ezek az emberek unatkoznak
2018. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom azért, hogy felkeltsék a figyelmet, hogy mekkora probléma az állatkínzás és a felelőtlen állattartás.
2018. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj h ennek egy jo reszet nem konnyu elkerulni, agressziv, beteg lelku, pszichopata, szociopata emverek sajnos leteznek. Sztem mindegy is, h epp allatkinzasrol beszelunk, az ha egy embert kinoznak meg se jobb sot. Amugy aki allatvedo kezdesnek legyen vegan, ha mar ennyit megtenne mindenki akkor az intezmenyesult allatkinuas eltunne, a bolondokkal pedig lehet kesobb is foglalkozni, az sajnos egy orok harc lesz.
2018. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Mutogatják, hogy mekkora parasztok léteznek!
2018. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen hatásvadászokat nem érdeklik az állatok, csak figyelemre vágynak- de az állatokéért igazából semmit sem tesznek. Igaz fotel-állatvédők, akiknél ez annyiban kimerül hogy "jajszegény állatok" és semmi többet nem tesznek.
2018. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha igazi állatvédők lennének, nem tennénék ilyet, ezzel megvédenék magukat is.
2018. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Az igazi állatvédő, nem marhaságokra fecsérlni az idejét, nem köt bele mindenbe, állatvédelem címszó alatt, hanem a valós problémákon igyekszik segíteni,de főképpen nem a facebook előtt ül,és kommentel meg osztogat.
2018. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
utolsónál a pont! Az ember apróságokkal is sokat segíthet, de nem lájkvadászattal.
2018. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Attól,hogy egyeseknek nem tetszik,hogy ilyen képeket tesznek ki néha,attól még sajnos megtörténtek azok az esetek..struccpolitika ide vagy oda.


én még soha nem láttam állatvédőt hülyeséget kommentálni.inkább az emberek sértődékenyebbek lettek.most az hogy egyeseknek tök rendben van, hogy a macska ül a 10.emeleten az ablakban macskabiztos háló nélkül,és ha mersz szólni,hogy az illető felelőtlen te leszel a szemét pesszimista állatvédő...inkább ez a baj hogy ezen felháborodnak az emberek,amikor csak felhivják a veszélyekre a figyelmet.


azzal egyetértek,hogy sok a likevadász.

2018. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!