Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Segítene valaki abban, hogy...

Segítene valaki abban, hogy milyen állattartási törvények vannak ausztriában az exotikus állatokra vonatkozóan? Hogy mely fajok enegedélykötelesek? (Hüllők érdekelnek elsősorban)

Figyelt kérdés
Hamarosan költözöm ki ausztriába, és nem tudom, hogy miben más ott az állattartási törvény, mely fajok engedélykötelesek, hogyan vigyem át a határon a hüllőim. Az állatorvosunkkal már beszéltem, ő mondta hogy neki kell adnia majd egy igazolást minden állatról, hogy egészségesek és biztonságosan szállíthatóak, illetve kutya macska esetén kell útlevél, de azt ő sem tudta megmondani, hogy milyen állattartási törvények vannak kint hüllőkre vonatkozóan, mik az engedélyköteles fajok.

2018. márc. 28. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a google.
2018. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam keresni németül, de nem találtam ilyen fajta listát, csak az illegális állatokról mitn krokodil csimpánzs stb.
2018. márc. 28. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Például....

2018. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!