Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Milyen állatok gondozásával...

Kyrie kérdése:

Milyen állatok gondozásával kapcsolatos állások vannak, hogyan tudnék állatok gondozásából megélni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, gondozni is szeretem őket, és tudom, hogy jól is megy. Állatorvos nem szeretnék lenni, mert nem vagyok az a típus, aki mondjuk meg tudna műteni egy állatot, vagy elaltatni. Természetesen a sebgondozás más. A kérdésem az, hogyan tudnék megélni abból, hogy kisállatokat gondozok, mert például szívesen felkelnék akár kétóránként etetni egy kismacskát, vagy ilyesmi. és persze nem nagy fizetésre gondolok, hanem csak annyira, amiből éppen meg tudok élni. van ilyen állás?

2018. ápr. 17. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvosi asszisztens, állatkerti gondozó.
2018. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

felejtsd el

minden egészséges ember szereti az állatokat, ezért aránytalanul alacsonyak a fizetések.

2018. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Külföldön van pár olyan tenyésztő, akinek hatalmas kutyaállománya van és ott folyamatosan keresnek munkaerőt a kutyák sétáltatására, kutyaágyak kimosására, etetésre, takaritásra. Adnak szállást, kaját és annyira nem is rossz a fizetés. Viszont ezek sokszor a semmi közepén vannak, igy nem sokan maradnak fél évnél tovább.

Menhelyeken is vannak fizetett dolgozók, lovardában lovászok, állatkertben gondozók és állatorvosi aszisztens is lehetsz.

5-10 év munka után viszont kétlem, hogy még mindig meglenne ez a mentalitásod, hogy csak az alapszükségleteidet akard ellátni.

2018. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizetett menhelyes gondozók max külföldön vannak. Magyarországon minden menhely és állatotthon önköltségből tartja fenn magát, az hiányozna még nekik, hogy fizetni kéne az állatok gondozásáért. Sokszor állateledelre sincs már pénz.
2018. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a jo allatorvos leglenyegesebb tulajdonsagai megvannak benned. Az aggalyaidat a kepzes soran legyozheted. A kis eletek megmentese, szenvedesuk enyhitese nagyon nemes, tisztelendo cel. Amikor erzed a halajukat, meg fogod latni, hogy megerte lekuzdeni a mutettel szembeni negativ erzeseidet.


Allatokat elaltatnod sajnos apolokent is kellene. A halal az elet elkerulhetetelen velejaroja.

2018. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!