Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Te mit szólnál hozzá, ha...

Te mit szólnál hozzá, ha laptopról vetített kegyetlen vágóhídon forgatott videókkal és állattartási gyakorlattal (pl. napos fiú csibék élve bedarálása) szembesítenének az utcán vegán aktivisták?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 13:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ellenszenvet váltana ki belőlem. Igazuk van, sajnálom is a kegyetlenkedés áldozatait, de akkor sem ez a módja.
2018. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Miért darálják be őket?
2018. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Azért ölik meg (élve bedarálva) mert a fiú csibék felnőve nem tojnak tojást, így haszontalanok.
2018. máj. 4. 13:19
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Elküldeném őket a francba, mert a saját csirkéimet én nem darálom be, se nem kínzom. Azzal, hogy egy-két ember nem eszik nagyüzemi húst (egyébként én pl. nem szeretem a virslit, felvágottat) nem lesz jobb semmi, valamint ha növényi étellel kéne/lehetne csak eltartani az embereket azzal sokkal több állatot kínoznánk és ölnénk meg a termőföld miatti erdőirtásban mint azzal ami most folyik.
2018. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

Mosolyognék rájuk és továbbmennék.

Azzal, hogy a járókelőket "szembesítik" semmi nem fog változni a világon.

2018. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Feljelenteném őket, mert figyelmeztetés nélkül vetítenek olyant, ami nem való pl. egy kisgyereknek.
2018. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem az utcára való, nem így kéne felhívni az emberek figyelmét. Én elítélem a fenti dolgokat és láttam is videókat, de ez az én döntèsem volt. Nem tudhatod, hogy az utca embere éppen honnan jön, hová megy(akár temetés,kórház, lelki problémák) egy ilyen videó láttán elküldene a sunyiba. A másik dolog, hogy ez számomra inkább az állatvédelem kategória, ezért senki sem lesz vegán. Akit érdekel a téma (és ha megteheti) normális helyről szerzi be a húst.
2018. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%

most az hogy sajnáljuk az állatokat az egy dolog, de a hús evés mért olyan nagy bűn?? az állatok is megeszik a másikat ez a természetes.

ha az nem tetszik ahogy az állatokkal bánnak akkor mért nem a cégeket cseszegtetik?? az utca embere mit tehet arrol hogy a him csibéket bedarálják?? ő löki bele??

sokan meg a házi hús féléket részesítik előnybe az iparival szembe, az ízük is másabb, nem az ilyen embereket kellene cseszegtetni mert a nagy vállalatok helytelenül bánnak az állatokkal...

és valóban egy ilyen nem gyereknek való, meg valaki lehet ott ájulna el az utcán, sok felnőtt is 2 csepp vér látványától fel kéne locsolni

2018. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Dühös lennék, de csendben arrébb mennék. Nagyrészt egyetértek a vegán nézetekkel, nekem sem tetszik ami a húsiparban megy, ha tehetem kerülöm az összes állati terméket. De ezek az "aktivisták" pont az ilyen módszerekkel rontanak a helyzeten. Attól, hogy valami idióta hippi ilyet vetít az utcán, az emberek ugyanúgy megveszik a tojást és a felvágottat. Viszont ezek olyan provokatív módszerek, amivel csak ellenszenvet váltanak ki a többségből. Nem csodálom, hogy ezután valaki azt gondolja: "a vegánok hülyék, biztos nem leszek az". Jó ötlet terjeszteni az ismereteket, de azt lehet úgy is, hogy tiszteletben tartjuk egymást.
2018. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
Kiröhögném. Komolyan. Nem kell senkit semmivel sem szembesíteni,főleg nem így.
2018. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!