Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Honnan tájékozódtok arról,...

Honnan tájékozódtok arról, hogy mely termékeket tesztelték állatokon?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon új vagyok a témában, mostanában kezdek ezzel foglalkozni. Érdekelne, hogy milyen biztonságos forrásból tudok tájékozódni ez ügyben, illetve, nektek mi a kedvenc olyan terméketek, amit nem teszteltek állatokon?

2018. jún. 8. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos magyar oldalt nem ismerek, de biztosan létezik. Külföldiek vannak, ahol összegyűjtik az ilyeneket, de itthon a legtöbb terméket nem lehet kapni. A drogériában kapható dolgokon általában feltüntetik, hogy vegan vagy cruelty free, de ezekből kicsi a választék. Ha nem találsz ilyet és sürgős, válassz természetes összetevőkből készült termékeket, ezeket ugyanis ritkán tesztelik állatokon. (Az Alverde termékek azt hiszem ilyenek, de nem biztos). Érdemes lenne belépned a Facebookon vegán csoportokba, és ott kérdezni. Egészen biztos, hogy ott tudnak erre választ adni.
2018. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BioKozmetikaPécs válasza:

Azok a cégek, akik oda figyelnek, hogy csak olyan alapanyagokat vegyenek, amiket nem teszteltek állatokon és ők sem tesztelik a készítményeiket, többnyire a kommunikációjukban is kiteszik ezt. Érdemes figyelni az ikonokat, feliratokat a tégelyeken.


Többek között ezért használjuk a munkában és a családban is kozmetikumokból a BIOLA termékeit.

De kevés cég van még Magyarországon, aki figyel erre...

2018. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megnyitottam a BIOLA oldalt, és vírusos a link, köszi
2018. jún. 11. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy nem tudom mi ez, kiírta, hogy nyertem egy i phone-t, én ilyenekbe nem kattintok bele
2018. jún. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!