Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kis Sünt talaltam! Mit tegyek?

Reflmix kérdése:

Kis Sünt talaltam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos állatorvos es menhely, állatkert, es hasonlók nem állnak rendelkezesre, faluhelyen találtam, mit tegyek vele ? Sajnos az egyik kicsit a macskák elrendeztek már , nem szeretnem ha ez is olyan sorsra jutna ! Elore is koszonom !

2018. jún. 18. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Talán facebook csoportok segítenek és a kort is közlik képek alapján . Egy dobozba zárt szellős helyre érdemes bevinni , szénát alá és almát adni neki.
2018. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Etetni probaltam legyekkel, itatni is lapos talkaban vizzel sajnos egyik se jott be ..
2018. jún. 18. 17:12
 3/18 spectator válasza:
81%
Egyet tudok tanácsolni: tejet ne adj neki! Interneten nézd meg, hogy mi a tápláléka a természetben.
2018. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Engedd vissza, ahol találtad. Az anyja valószínűleg már így is keresi.
2018. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az anyja nagyvaloszinuseggel elpusztulhatott , mar ket napja itt volt az udvarban a ket sun , csak most munka utan hazaertem es az egyik elpusztult sajnos , a masik kicsi meg csak botladozik fel ala az urvarban :/ etetni probaltam nem akar enni, se inni
2018. jún. 18. 17:27
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Macskáknak való tápszert kellene nekik venni és azzal etetni.
2018. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A macskanak van tapszer bosegesen de halisten nem elkenyesztetett varosi genmanipulaltak es nyilvan elnek a lehetoseggel ha a masik faj gyengebb naluk
2018. jún. 18. 17:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...nem arra gondoltam hogy a macskákat kéne azzal etetni, hanem kölyök macskának való tejpótló tápszert kell venni a sünbabáknak, és őket kell azzal etetni! Azzal tisztában vagyok hogy a macska megfog bármit, bármivel is legyen etetve.
2018. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Eleg kacifantosan fogalmaztal, nem volt nehez felreerteni , Vegulis mindegy , sajnos meg mindig itt boklaszik a sun , most eszrevettem hogy akarmenyire hihetetlen macskatapszert csipeget , esetleg az jó otlet ha ideiglenesen csinalok neki kartondobozbol helyet ? Olvasgattam elvileg nem szeretik a sunok a bezartsagot ..
2018. jún. 18. 18:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagy karton vagy nyúlketrec kell , zárt levegős helyre tedd .
2018. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!