Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az utcánkban lakik egy p@r@szt...

Az utcánkban lakik egy p@r@szt aki a póniját túlterhelésel és alultápláltságal kínozza Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van egy 80 cm marmagas 75 kg-os alultáplàlt 28 éves shetlandi pónija

Ő maga nm lovagol rajta de a mangalica lánya aki 80 kg 160 cm

rajta lovagol😢.

A póni súlyosan alultáplált minden csontjai kilátszik alig bírja már többször láttam az utóbbi pár napba h összeesik alatta mert nyereg nélkül lovagol rajta és nagyon hajtja

Hogy ha nm esik össze remegnek a lábai alig kap levegőt nagyon szuszog

A póninak fájdalmai vannak a hátába és a lábába és a nyakába mert egyszer teljesen a nyakára szó szerint a feje mögé ült

1 hete átmentem mondtam neki h ez állatkínzás azt mondta h bírja üljek fel h ha nem hiszem

Én magam 59 kg felültem rá pár másodperc múlva már le is szálltam mert éreztem h nm bír el



2018. júl. 18. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

28 éves? Az már nagyon öreg! 🙁 szegény állat!

A pónikra amúgy is csak gyerekeknek lenne szabad felülni...

Nem tudom, mit tehetnél, talán valami állatvédő szervezetnél érdeklődj...

2018. júl. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Írd be keresőbe, lómentés és kiad szervezeteket.

De egyet tudok is, neten fent van telefonszám, minden: Őrbottyányi lómenhely. Ők már sok lovat kimentettek ilyen helyekről.Akár névtelenül is, de sürgősen hívd őket!Ahogy itt leírtad, mondd el nekik.Náluk pont az ilyen kis öreg lovak kapnak jó életet.De több szervezet is van. Ha félsz tőlük, névtelenül jelentsd be!Itt nálunk is volt ilyen, kijöttek állatvédők, elvitték lovakat jó helyre, szóval ne hagyd szenvedni!

2018. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Állategészségügynek emailt irni es bejelenteni
2018. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!