Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hová lett a medve?

Megadex kérdése:

Hová lett a medve?

Figyelt kérdés
Pár hete még arról szólt a híradó ( meg a videófelvétel) hogy Makó környékén átmászott az autópálya kerítésén és eltűnt a kukoricásban. Azóta is ott lenne? Azóta semmi hír róla, senki nem látta. Lelőtték vajon szép csendben, mert már másodjára fogott országjárásba?

2018. júl. 19. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, hírek szerint Csanádpalota környéki kukoricásban találtak rá, teljesen legyengülve, kiéhezve... egyelőre a Szegedi Vadasparkba, vagy hova szállították, míg felerősödik, majd közben keresnek neki, valóban medvéknek való menhelyet, befogadó helyet.
2018. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam visszavitték oda ahonnan jött, és szabadon engedték.
2018. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első alkalommal amikor elfogták akkor a szegedi Vadasparkba vitték, majd később ugye visszavitték és elengedték. Utána indult ismét útnak ( és ugyanebbe az irányba, nem másfelé) Ez sem véletlen, egyáltalán nem találomra indult el valamerre, hanem pontosan tájékozódott és aszerint. Viszont a második elfogásról és vadasparkba szállításról én nem hallottam.
2018. júl. 19. 08:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy nem egy, hanem több medve van több irányból több helyen az országban, innentől nem számít különlegesnek, nincs hírértéke, ergo mindenki les***ja. Most vaddisznó van.
2018. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez akkor már soros györgy műve, dél helyett északról támadnak a migránsok medve alakjában :-DDDDD

kerítés kell oda is :-DDDD

2018. júl. 19. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
elment a maci mézet enni =)
2018. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!