Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Valaki küldte ezt a videót,...

Valaki küldte ezt a videót, mert mondtam, hogy gondom van a patkányokkal, de ahogy belenéztem, felfordulta gyomrom, hogy lehet ilyet tenni a kutyákkal, így elnevelni őket, mint valami harci ebeket, nem lehet ellene tenni valamit?

2018. júl. 19. 16:33
1 2
 1/12 Zewgo ***** válasza:
88%
Mi az,hogy elnevelni?? Ez nem elnevelés,ezek a kutyák foxik,nagyon erősen bennük van a vadászösztön,itt pedig szabadon kiélhetik azt.... Nem is tudom honnan jött,hogy ezt összevesd a kutyák harcoltatásával...Persze én is utálom ezt,de ez egy kicsit erős volt,gondolom még nem láttál vadászkutyát
2018. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zewgo ***** válasza:
100%
Nem vagyok teljesen tisztában a fajtákkal,lehet,hogy jack russelek
2018. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám keverék talált kutyusa hatalmas patkányokat szokott elkapni, aztán odateszi a küszöbre hogy anyám örüljön. :>
2018. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Csak én nem látom, hogy mi a baj a videóval? Ezek kifejezetten vadászkutyák (munkakutyák), amiknek ez a feladatuk. Gondolom a munka elvégzése után szép kis jutalomra tett szert.
2018. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi a gond?
2018. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Őket erre tenyésztették ki, vadászkutyák, ez a feladatuk! Ezek nem elnevelt, hanem jól nevelt (görényt nem bántják) kutyák akik élvezettel végzik a munkájukat.
2018. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
3%
Ja, a vérebeket a koncentrációs táborok őrzésére, a bernáthegyit hegyimentőnek, a harci kutyát meg pénzkeresésre tenyészetezték ki...
2018. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a probléma?

Ezeknek a terrier fajtáknak (jack russel, fox, jagd stb.) a vérében van.

Nekem anno a jagd mindenféle nevelés nélkül művelte ezt.

2018. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt gondolja hogy ez kegyetlen patkányirtás az nézze meg milyen kínok között pusztul el egy mérgezett patkány. Ez még a legtermészetesebb módszer.
2018. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olyan elfajzott kanapéállatvédőktől fordul fel a gyomrom, mint te kérdező? Hogy lehet az embert így elnevelni, elkorcsosítani a valóságtól elrugaszkodott, szélsőséges álomvilágban nevelni?
2018. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!