Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szelíd de sérült, repülni nem...

Szelíd de sérült, repülni nem tudó szarkához párt hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Nagyobb röpdében tartanám őket. Vagy aki tart hasonlóan szarkát,megbízható helyre odaadnám. Hogyan lehet a szarka nemét megállapítani?

2018. júl. 31. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Madártani egyesület
2018. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan tartanád röpdében, ha nem tud repülni? Hagynád, hogy a talajon ugráljon vagy hogyan kell ezt elképzelni? Ha már állatvédelem... Hívd fel a madártani egyesületet, akik tudnak rajta ténylegesen is segíteni. Önzőség lenne sérült állapotában megtartani.
2018. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk is van egy látszólag röpképtelen szarkánk - egy hete fogadtuk be. Most már sokkal jobban fest viszont a bal szárnyát nem igen használja, de normálisan tartja. Mi is otthont keresünk neki. A mérete alapján úgy tippelem, hogy nőstény lehet, de lehet csak fiatal. Most kezdtem neki új otthont keresni neki, küldtem neked privát üzenetet.
2018. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy lehet a szarka nemét megállapítani?

Írtam vissza privát üzenetet.

2018. aug. 5. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!