Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy pár napja az utcán megfeny...

Egy pár napja az utcán megfenyegetett egy ember, hogy megfogja mérgezni a kutyámat! (?

Figyelt kérdés
Majdnem agyonvertem de teljesen bevolt rúgva csak én kerültem volna bajba miatta de egy hete minden este 10óra körül el sétál a házunk előtt hulla részegen és visszamegy haza! Mindig kiállok nemtud semmit se csinálni mert tudja hogy vagy eltöröm a karját vagy kiengedem a kutyát! Csak félek, hogy egyszer valamikor éjszaka bekattan neki valami és elindul és bedob neki valamit! Ilyenkor mit lehet csinálni!? Legyetek szíves segíteni, mert nem akarom, hogy valami baja legyen a kutyámnak!
2018. szept. 19. 21:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azt se tudta, hogy melyik dimenzióban tartózkodik épp :)


A kutyát vagy engedd be valahova estére, vagy tanítsd be, hogy BIZTOSAN ne vegyen fel semmit a földről, akkor sem, ha pávanyelv ezüsttálcán.


Esetleg ha el tudod keríteni a kert elejét, az is segíthet.


Közben meg szerelj fel egy kamerát, és vedd fel videón amikor mászkál és fenyegetőzik.

2018. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
Talán kevésbé kellene agresszíven viselkedned a környezeteddel, akkor talán a paranoiás félelmeid is csillapodnának. Sokat segítene, ha felkeresnél egy szakorvost...
2018. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
66%
szerintem verd halálra majd daráld le és add a kutyának gond letudva 😉
2018. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Ha megteszi, tökéletes személyleírást tudsz majd adni róla...felnyomod állatkínzás vádjával, a rendőrorvos megleli a kutya testében a mérget. A többit elintézi a büntetés-végrehajtás majd.

Nagyon nem lennék a helyében, amikor a cellatársak megkérdezik, miért is került be...

2018. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Na hát én nem tudom, hogy szűrted le rólam, hogy aggresszív vagyok az emberekkel engem csak megállított, hogy viggyázzak nehogy meglegyen mérgezve a kutyám! És tudom, hogy börtönbe kerülne ha megtenné de én nem akarom, hogy a kutyám meghaljon!😧
2018. szept. 19. 22:45
 6/25 A kérdező kommentje:
De majd az lesz szerintem, hogy megverem és ráfogom, hogy önvédelem volt!
2018. szept. 19. 22:46
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem azért akarja megmérgezni a kutyámat mert kimegy vagy valami, hanem azért mert a bolond fia a részegesnek, mikor megy haza, a kutyám 2-szer rávakkant és a fiút zavarja!
2018. szept. 19. 22:49
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mekkora a kerted, de nálam ez úgy van megoldva, hogy ha nem vagyok itthon (vagy éjszaka van), akkor a kutyámat a hátsó kertbe zárom. Bár engem nem fenyegettek meg, de jobb az elővigyáatosság. Esetleg estére engedd be...
2018. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
4-es, de attól, hogy ő a börtönben ül, a kutya még ugyanúgy halott lesz, a kérdés pedig nem az ő börtönbe juttatásáról szólt, hanem a kutya megóvásáról.
2018. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
4%



#9 én ezt tudom, de ha meg akarja mérgezni a kutyát, akkor meg fogja mérgezni. Az ember nem strázsálhat egész álló nap a kutyája mellett.

2018. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!